Koncepcja Apple Mask Pro „przeciwdziała” objawom śmiechu

Globalny wybuch koronawirusa powoduje spustoszenie w sprzedaży iPhone’ów, ale jeden z fanów Apple’a uważa, że ​​firma powinna zwrócić uwagę na dynamicznie rozwijający się rynek masek chirurgicznych masek i wypuścić Apple Mask Pro.

Apple Mask Pro (czarna wersja)

Grafik Justin Ciappara wymyślił tę zabawną koncepcję maski Apple Mask, która wzornictwem doskonale pasuje do wszystkich projektów Apple’a. Prawdopodobnie nigdy nie widziałeś maski chirurgicznej, która wygląda tak dobrze. I oczywiście ma do tego wyjątkową cenę.

Nie sądzisz chyba, że Apple Mask Pro będzie niedrogi, prawda?

Oczywiście, Apple nigdy nie zamierza sprzedawać takich masek, chociaż kto wie, czy w przepastnych korytarzach kampusu Apple’a ktoś czegoś takiego nie nosi? W końcu jest to firma, która na nowo opracowała pudełko do pizzy – tylko dla swojej kawiarni.

Hipotetyczna maska ​​Apple Mask Pro może pochwalić się takimi cechami, jak materiał Super Material XDR o grubości 20,2” i wodoodporność do 4 metrów głębokości przez 30 minut w cenie zaledwie 400 USD.

Przeczytaj także:

Interaktywna mapa zachorowań na koronowirusa (COVID-19)

Porównanie masek Apple'a (Mask Pro, Mask oraz iMask)
Porównanie masek Apple’a (Mask Pro, Mask oraz iMask)

Dla fanboyów, którzy nie mogą sobie pozwolić na model Pro, dostępna jest także tania wersja iMask, która kosztuje 100 USD, ale filtruje wirusy tylko przez 1 godzinę. Apple prawdopodobnie również mogłoby wydać dodatkowe paski i inne akcesoria, którymi zrekompensuje sobie „niższą” cenę iMask.

Oczywiście mogłyby być dostępne także specjalne wersje stworzone przez światowej klasy projektantów, na przykład Apple Mask Hermes.

Apple Mask Pro – biała wersja

A hasło produktu to: Wyglądaj świetnie, unikając kwarantanny.

źródło: iPhoneHacks, projekty i zdjścia: Justin Ciappara