Kubek dla nowych użytkowników Starbucks Rewards

Starbucks Polska uruchomił promocję dla nowych użytkowników aplikacji programu lojalnościowego Starbuck Rewards, w ramach której można otrzymać kubek wielokrotnego użytku.

Starbucks Rewards – promocja kubek wielokrotnego użytku

Klienci Starbucksa mogą przystąpić do programu lojalnościowego Starbucks Rewards i wyrobić sobie Kartę Starbucks. W ramach programu można korzystać z nagród i okazji specjalnych.

Promocja organizowana jest terminie od 1 do 31 marca 2020 roku, ale może być odwołana przez organizatora wcześniej – przed  31 marca, w przypadku wyczerpania zapasu nagród dla uczestników. O wcześniejszym odwołaniu promocji organizator poinformuje na Facebooku.

Kartę można zarejestrować także na stronie programu lub w aplikacji mobilnej, aby używając jej, otrzymywać nagrody i informacje o zniżkach oraz nowościach w Starbucks. Płacąc Kartą Starbucks lub przy użyciu aplikacji mobilnej Starbucks, masz możliwość odbioru darmowego napoju w rozmiarze Tall lub Grand za każdym razem, kiedy uzbierasz 80 gwiazdek.

Na powitanie każdy uczestnik programu otrzymuje w prezencie 40 gwiazdek. Dla użytkowników programu posiadających Złoty Status, przygotowano darmowy napój lub ciasto w dniu urodzin, darmowe dodatki do kawy i wiele więcej!

Nie zapomnij pobrać aplikacji Starbucks na swój telefon, dzięki której będziesz mieć możliwość zarządzania swoją Kartą Starbucks i dokonywać wygodnych płatności telefonem w kawiarniach Starbucksa.

Przeczytaj także: Serial dokumentalny „McMiliony” zadebiutuje 4 lutego na HBO GO

Darmowy kubek dla użytkowników aplikacji

Teraz sieć kawiarni uruchomiła specjalną promocję dla nowych użytkowników, którzy na powitanie mogą otrzymać kod na darmowy kubek wielokrotnego użytku z logo kawiarni.

Kubek wielokrotnego użytku Starbucks

Co należy zrobić, aby otrzymać darmowy kubek wielokrotnego użytku od Starbucksa?

  1. Zarejestruj się w aplikacji Starbucks Rewards i potwierdź swój adres, w otrzymanym e-mailu rejestracyjnym.
  2. Zaloguj się i doładuj Kartę Starbucks na kwotę minimum 20 zł.
  3. Otrzymasz wiadomość z kodem QR
  4. Odwiedź jedną z kawiarni, użyj kodu QR i odbierz swoją nagrodę.
  5. Na odbiór masz ok. 10 dni – data powinna być wyświetlona w Twojej aplikacji

Wejdź na stronę rewards.starbucks.pl, załóż konto i ciesz się kawą tańszą o złotówkę przy każdej wizycie #zwłasnymkubkiem.

Sprawdź regulamin promocji „Kubek za rejestrację” (PDF).

Aplikacja mobilna Starbucks CEE - zrzuty ekranu
Aplikacja mobilna Starbucks CEE – zrzuty ekranu

Aplikację Starbucks CEE pobierzesz za darmo ze sklepu App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Starbucks Polska (1)