Nowy polski serial Netfliksa pt. „Sexify” jeszcze w tym roku

Netflix zapowiedział kolejny polski serial zatytułowany „Sexify”, którego premiera przewidziana jest jeszcze na 2020 rok.

Serial „Sexify” Netflix (Polska, 2020)

Nowa produkcja oryginalna Netflixa pt. „Sexify”, to kolejny polski serial, który zadebiutuje na platformie w tym roku. W rolach głównych występują Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska. Reżyserami serialu są Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska. Za jego produkcję odpowiada Akson Studio. Producentami serialu są Jan Kwieciński, Małgorzata Fogel-Gabryś i Agata Gerc. Scenariusz produkcji napisali Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska.

Trzy koleżanki: Natalia (Aleksandra Skraba), Paulina (Maria Sobocińska) i Monika (Sandra Drzymalska) biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy startup. Ich nowatorski projekt Sexify zrewolucjonizować życie erotyczne ludzi.  W imię nauki i wygranej muszą dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same.

Sexify to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn, dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Natalia to pochodząca z małego miasteczka 23-letnia studentka informatyki. Marzy o wygraniu w studenckim konkursie i zrobi wszystko, aby osiągnąć swój cel. Paulina to studentka chemii i najlepsza przyjaciółka Natalii z czasów liceum. Dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym brakuje chemii. Monika to znajoma Natalii z akademika. Teoretycznie również koleżanka ze studiów, ale zazwyczaj znajduje sobie ciekawsze zajęcia niż te na sali wykładowej. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w zespole pełni rolę ekspertki od seksu.

TOP 10 seriali 2019 roku, które warto obejrzeć [ranking]

Ośmioodcinkowy serial Sexify zadebiutuje w 2020 roku na Netfliksie.

Inne polskie produkcje Netflixa, które są lub będą dostępne w najbliższym czasie

Netflixa zrealizował do tej pory dwa polskie oryginalne seriale. W 2018 roku mogliśmy obejrzeć dystopijną produkcję pt. „1983” opowiadającą o Polsce w alternatywnej rzeczywistości, w której nie upadł komunizm. Natomiast pod koniec 2019 roku zakończono prace nad serialem „W głębi lasu”, za którego produkcję odpowiada ATM Grupa.

Netflix realizuje jeszcze dwa inne projekty oparte na polskiej literaturze, przy których pracują przede wszystkim zagraniczni twórcy. W zeszłym roku mogliśmy obejrzeć długo wyczekiwanego „Wiedźmina” na podstawie serii powieści i opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Serial zyskał ogromną popularność na całym świecie, a prace nad drugą serią już trwają!

Netflix zapowiedział także premierę serialu science fiction „Kierunek: Noc” na motywach powieści science fiction „Starość Aksolotla” Jacka Dukaja. Produkcjabędzie realizowana w Belgii, a producentami wykonawczymi są Jacek Dukaj i Tomasz Bagiński.

Trzeci sezon serialu „Sex Education” zapowiedziany!

źródło: Netflix Polska via Wirtualne Media