Inteligentne wkładki GMR od Google i Adidasa, które łączą się z „FIFA Mobile”

Google Jacquard i Adidas przygotowują inteligentne wkładki do butów GMR, które będą przekazywały naszą aktywność do aplikacji mobilnej „FIFA Mobile”.

Inteligentna wkładka do butów Adidas AMR od Jaquard by Google i Adidasa

Dzięki wkładkom do butów Google Jacquard i Adidasa, Twoje umiejętności piłkarskie z prawdziwej gry na boisku  mogą poprawić Twoją wirtualną drużynę w aplikacji FIFA Mobile!

Twoja szybkość i zwinność na boisku może wkrótce przełożyć się na benefity w grze mobilnej. Połączenie oficjalnej zapowiedzi i przecieku w nagłówkach Footy Headlines pozwoliło zapoznać się z wkładkami Adidas GMR, które używają tagu śledzenia Google Jacquard nie tylko do mierzenia kopnięć i kontroli nad piłką, ale także przekładają tę wydajność na FIFA Mobile. Twoje umiejętności w prawdziwych wyzwaniach, ulepszą drużynę Ultimate w grze.

Nie wiadomo, ile będą kosztować wkładki, ale Adidas i Google zapowiadają premierę na 10 marca 2020 roku. Można bezpiecznie założyć, że obie strony mają duże nadzieje na sukces inteligentnej wkładki.

Pomoże to Adidasowi przesunąć obuwie w kierunku przyszłego Messisa, a Google może sprawić, że Jacquard będzie bardziej dostępny dla osób, które nie są zainteresowane inteligentnymi kurtkami i plecakami.

Można to również uznać za wspólny wysiłek zdrowotny – teoretycznie zapewnia to, że obsesja na punkcie gry FIFA Mobile przekłada się na zdrowe zachowanie po odłożeniu telefonu.

źródło: Engadget