Pierwszy zwiastun 4. części „Domu z papieru” jest niesamowity

Netflix opublikował dzisiaj nowy zwiastun czwartej części lubianego w Polsce hiszpańskiego serialu „Dom z papieru”.

„Dom z papieru” część 4. (3 kwietnia 2020 r.)

Są pewne kultowe i docenione przez krytyków seriale, które wszyscy widzieli, a Gra o tron czy Breaking Bad to tylko dwa oczywiste przykłady. Ale jest jeden niesamowity serial, o którym z niewiadomych powodów wielu ludzi w USA nawet nie słyszało. Oczywiście chodzi o hiszpański serial Dom z papieru (tyt. oryg. La Casa de Papel, ang. Money Heist).

Według Netflixa, Dom z papieru to najpopularniejszy serial w historii serwisu w języku innym niż angielski. Dzisiaj pojawił się zwiastun 4. sezonu (części), z której zapewne wielu fanów się ucieszy.

Zwiastun zaczyna się od ujęcia, na którym widzimy Nairobi na noszach i Profesora biegającego – a raczej uciekającego przez las. „Nasz mózg operacji stracił rozum” – mówi Tokio – „My też.”

Ale jak to bywa w Domu z papieru twórcy przygotowali zapewne wiele zwrotów akcji i twostów, które zapewne znowu nas zaskoczą. Jednym słowem, już sam zwiastun zapowiada dobrą zabawę i mam wrażenie, że sezon 4. będzie równie fascynujący i trzymający w napięciu, jak pierwsze trzy sezony.

Jeśli jeszcze nie widziałeś tego serialu i lubisz szalone seriale pełne twistów, to koniecznie musisz go obejrzeć. Zasadniczo opowiada o grupie „zawodowych” przestępców, którzy chcą przeprowadzić największy w historii napad na bank. To szalenie zabawna i jedna z najbardziej wartych uwagi serii, jakie są na Netfliksie. A jeśli potrzebujesz czegoś bardziej przekonującego, serial zdobył prawie każdą nagrodę za serial telewizyjny, który można wygrać w Hiszpanii.

Czwarta część serialu będzie dostępna na platformie Netflix od 3 kwietnia 2020 roku, a już teraz możesz nadrobić pierwsze trzy:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska