„LEGO Legacy: Heroes Unboxed” z kultowymi minifigurkami już na smartfonach!

Firma Gameloft udostępniła nową grę mobilną „LEGO® Legacy: Heroes Unboxed” na iOS-a i Androida z kultowymi minifigurkami.

LEGO Legacy: Heroes Unboxed

LEGO Legacy: Heroes Unboxed to nazwa najnowszej gry mobilnej Gameloftu. Po ponad roku rozwoju gra jest wreszcie dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. Co ważniejsze, nie musisz nic płacić za pobranie i granie!

W LEGO Legacy: Heroes będziesz mógł zebrać ponad 50 kultowych postaci, które powstały jako minifigurki LEGO. Gameloft ogłosił, że LEGO Legacy: Heroes Unboxed zostało zaprojektowany na wiele platform, co oznacza, że ​​możesz grać ze znajomymi bez względu na to jakiego urządzenia używasz.

Oprócz Androida i iOS-a gra jest również dostępna na PC, więc jeśli masz taką ochotę możesz w nią grać nawet na komputerze. Podobnie jak w każdej innej grze RPG, każdy bohater, którego zbierzesz, ma unikalny zestaw mocy, które pasują do określonych stylów gry.

Sprawdź także:

Nie żyje twórca minifigurek LEGO Jens Nygaard Knudsen

W grze znajdują się minifigurki LEGO z różnych serii, w tym Hot Dog Man, Captain Redbeard, Lloyd z Ninjago, Majisto, Willa the Witch, Spaceman Reed i inne. LEGO Legacy: Heroes Unboxed ma zarówno tryby dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy, w których możesz grać sam lub połączyć siły z innymi graczami, aby pomagać sobie w bitwach.

Pamiętaj, że chociaż gra jest darmowa, zawiera pasek energii/zasobów, więc musisz poczekać, aż się napełni, aby móc ponownie grać. Ponadto, prawdopodobnie będziesz musiał dużo poćwiczyć, żeby móc ulepszyć swój zespół pięciu bohaterów, aby byli wystarczająco silni i poradzili sobie z kampanią.

LEGO Legacy: Heroes Unboxed można pobrać w sklepach Google Play i App Store, w zależności od urządzenia, którego zamierzasz używać:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: iPhoneHacks