W nowym filmie „Carmen Sandiego” pokierujesz losami bohaterki

Netflix zapowiedział na 10 marca 2020 roku nowy interaktywny film animowany zatytułowany „Carmen Sandiego: Kraść albo nie kraść”, w którym pokierujemy przygodą od początku do końca.

Interaktywny film animowany: „Carmen Sandiego: Kraść albo nie kraść”

Carmen Sandiego powraca do swoich korzeni z gier wideo w nadchodzącym interaktywnym filmie animowanym serwisu Netflix.

Produkcja zatytułowana Carmen Sandiego: Kraść albo nie kraść (tyt. oryg. Carmen Sandiego: To Steal or Not To Steal), to interaktywna przygoda w której będziesz odpowiedzialny za określenie, w jaki sposób rozwija się cała historia.

Podobnie jak w Black Mirror: Bandersnatch, będziesz musiał wybierać między opcjami prezentowanymi na ekranie, takimi jak to, czy Carmen przeniknie do budynku z najwyższego piętra (mniejszy opór, ale wymaga akrobacji po kablach) lub z parteru (bardziej ryzykowne, ponieważ będzie musiała stawić czoła większej liczbie strażników).

Ten krótki film to interaktywna zabawa, w której widz decyduje o biegu wydarzeń. Pomóż Carmen ocalić Zacka i Ivy z pułapki Villains International League of Evil (V.I.L.E.) – jeśli bohaterka nie spełni żądań V.I.L.E. zamieni ich w agentów.

Oficjalny plakat do filmu Carmen Sandiego: Kraść albo nie kraść

Na stronie Netflixa napisano, że odcinek trwa 30 minut, ale można go oczywiście rozciągnąć, odtwarzając i eksperymentując z różnymi opcjami.

Poniżej możesz obejrzeć zwiastun filmu, którego premiera zapowiedziana jest na 10 marca 2020:

Serial dostępny jest po poniższym linkiem:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)