„Stormbound” to kolejna produkcja twórców Momonga Pinball Adventures!

Gdyby „Clash Royale” i „Monument Valley” miały dziecko, byłaby nim właśnie gra „Stormbound: Kingdom Wars” – krótko mówiąc – coś wspaniałego!

Gra mobilna StormBound: Kingdom Wars

Czas na trochę szczegółów. Stormbound: Kingdom Wars to niezwykła i wymagająca taktycznego myślenia kolekcjonerska gra karciana ze wspaniale urozmaiconą grafiką dzięki wsparciu technologii Metal. Zbierasz piękne, specjalnie stylizowane karty przedstawiające żołnierzy i zaklęcia, a potem używasz ich przeciwko rywalom na wirtualnym polu bitwy. Nie ma pośpiechu — walki nie odbywają się w czasie rzeczywistym, lecz w systemie turowym, więc dobrze zaplanuj swoje ruchy.

Prezes Paladin Studios, Derk de Geus, uważa, że w tej przemyślanej grze nie chodzi o zwinne palce albo wyczucie czasu, ale o sztukę wojenną. — Grając, można się naprawdę zrelaksować i osiągnąć stan odprężenia, ale nie brakuje w niej również wyzwań zmuszających do intensywnego myślenia.

Potwierdzam – i to po przegraniu wielu bitew ze względu na brak planu ataku. Dzięki 96 kartom udostępnionym w dniu premiery i zbliżającym się dziesiątkom nowych możesz zastosować całe mnóstwo taktyk. Niech Cię to jednak nie przytłacza – w tę grę może zagrać każdy i dlatego tak bardzo ją lubimy.

Sprawdź również: „GWINT Wiedźmińska Gra Karciana” od 24 marca na Androidzie!

Jedna karta może przechylić szalę zwycięstwa.

Mimo że opiera się ona na rywalizacji, to jest to bardzo przystępna i przyjemna rozrywka. Twórcy bardzo długo szukali odpowiedniego stylu graficznego i wyjątkowego tonu dla gry. To fantastyka, ale nie w typowym wydaniu z orkami i czarodziejami. Grafika nie bije po oczach i utrzymana jest w minimalistycznym i eleganckim stylu. Jak Ci się podoba?

Grę „Stormbound: Kingdom Wars” pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App  Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska