AirBands – paski Apple Watcha z uchwytem na AirPodsy

AirBands to dziwaczne paski do zegarków Apple Watch zaprojektowane, aby przyczepiać do nich słuchawki bezprzewodowe AirPods, srsly…

AirBand – pasek do zegarka Apple Watch i słuchawek AirPods

Co jakiś czas na Kickstarterze pojawia się produkt, który wydaje się być w połowie genialny, a w połowie szalony. AirBand to pasek do zegarka Apple Watch zaprojektowany do jednoczesnego noszenia słuchawek AirPods, ale czy takie combo jest praktyczne?

Zasadniczo AirBands to zewnętrzne akcesorium Apple Watcha, które ma dodatkowe uchwyty do szybkiego przechowywania słuchawek AirPods lub AirPods Pro. Matt Youngblood, twórca projektu, wyjaśnia:

Obudowa słuchawek AirPods jest doskonałym urządzeniem do przechowywania Twoich AirPods, ale są chwile, w których jest to po prostu niewygodne, albo w takich momentach gdy obudowa AirPodsów została w domu… Właśnie dlatego wynalazłem AirBand – pasek do zegarka Apple Watch i słuchawek AirPods.

AirBand jest przeznaczony do tymczasowego przechowywania AirPodsów, na przykład gdy musisz wyjąć AirPodsy na kilka minut:

Czasami po prostu trzeba wyjąć słuchawki AirPods na chwilę, gdy wyciągasz kartę kredytową przy kasie lub gdy napotykasz kogoś podczas ćwiczeń. Szukanie etui ładującego nie jest w takich momentach praktyczne. Potrzebujesz miejsca, w którym możesz mieć pewność, że Twoje AirPodsy będą bezpieczne.

ThunderMag dodaje MagSafe do Macbooków z USB-C

Jest to z pewnością ciekawy pomysł i mogę sobie wyobrazić kilka sytuacji, w których przydałoby się mieć w pobliżu taki pasek na nadgarstku. Nie jest to praktyczne w przypadku, gdy chcielibyśmy nosić tak słuchawki przez dłuższy czas. Ale jak czytamy na stronie projektu na Kickstarterze, nie taki jest ich cel. I oczywiście jeszcze kwestia ładowania: przez większość czasu wkładamy AirPodsy do etui, aby dodać kilka minut pracy na baterii.

AirBand trafi do sprzedaży w maju 2020 roku, a już teraz można zablokować dla siebie egzemplarz na Kickstarterze w cenie 20 USD za sztukę.

Jak zawsze powinieneś zachować ostrożność, jeśli chodzi o wspieranie projektów w serwisie Kickstarter. Różnorodne czynniki mogą często przyczynić się do tego, czy projekt zakończy się terminową wysyłką – czy w ogóle wysyłką – ale taka idea serwisu crowdfundingowego.

Pasek AirBan na ręku

Co myślisz? Czy pomysł AirBandsy są dobrym, czy głupim pomysłem?  Daj nam znać w komentarzach poniżej.

źródło: 9TO5Mac via Kickstarter