PlayStation Święto Graczy startuje 24 lutego 2020 roku!

Już w poniedziałek 24 lutego 2020 roku startuje PlayStation® Święto Graczy – dołącz do wydarzenia, aby wygrać wyjątkowe nagrody społeczności i mieć szansę na ekskluzywny zestaw PlayStation!

PlayStation Święto Graczy 2020

Doceń społeczność PlayStation, a przy okazji zyskaj szansę na wygranie wyjątkowych nagród, w tym motywów i awatarów. Nieliczni szczęśliwcy dostaną prawdziwe platynowe trofeum z wygrawerowanym ich identyfikatorem PSN. Graj w gry i zdobywaj trofea, aby odblokować wspólne nagrody dla społeczności, a także powalcz o główną nagrodę w wydarzeniu PlayStation Święto Graczy (PlayStation Player Celebration)!

Od czasu premiery PlayStation 4 ponad 100 milionów graczy wspólnie poznawało niesamowite historie i przeżywało przygody w niezapomnianych grach na PS4.

Aby docenić swoich fanów, Sony zaprasza społeczność PlayStation do wspólnego świętowania, poprzez zespołowe osiąganie określonych celów w grach i zdobywania wyjątkowych nagród, w tym ekskluzywne motywy PS4 i awatary PSN.

Zapisy rozpoczęły się już 18 lutego, a program kończy się, gdy wszystkie cele zostaną osiągnięte (lub 15 marca 2020 roku, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Rejestrując się, będziesz mieć również szansę wygrać zestaw PlayStation, który zawiera prawdziwe PlayStation Platinum Trophy z wygrawerowanym Twoim identyfikatorem PSN!

Sprawdź również:

Sony udostępniło oficjalną stronę PlayStation 5

Jak wziąć udział w Playstation Święto Graczy 2020?

 • Zapisz się – najpierw zarejestruj się przy użyciu identyfikatora wpisu. Rejestracja trwa od 18 lutego, a Twoja gra zacznie przyczyniać się do realizacji celów, gdy tylko rozpocznie się okres wyznaczony dla danego celu.
 • Rób to, co robisz najlepiej – zacznij grać! Gry PS4, w które grasz, i trofea, które w nich zdobywasz, przyczynią się do osiągnięcia celu społeczności. Gdy społeczność osiągnie cel, każdy, kto zarejestrował się przed rozpoczęciem realizacji celu, wygrywa!

Na każdym etapie są dwa cele społeczności:

 1. Graj w gry – każda gra, w którą zagrasz przez co najmniej jedną godzinę (w dowolnej liczbie sesji), liczy się do osiągnięcia celu. Społeczność musi rozegrać docelową liczbę gier na każdym etapie.
 2. Zdobywaj trofea – trofea zdobyte w dowolnej grze są liczone do realizacji celu — a trofea w grze wieloosobowej są liczone podwójnie (maksymalnie sześć trofeów dziennie)! Społeczność musi zdobyć docelową liczbę trofeów dla każdego etapu.
 • Wygrywaj wyjątkowe nagrody – za osiągnięcie każdego celu społeczności zdobędziesz wyjątkowe motywy i awatary. Masz także szansę wygrać ekskluzywny zestaw PlayStation — który zawiera prawdziwe grawerowane platynowe trofeum — za samą rejestrację.*

Każdy, kto się zarejestruje, może zdobyć ekskluzywne motywy i awatary, gdy społeczność osiągnie cel. Nagrody zostaną dostarczone bezpośrednio na system PS4 za pośrednictwem powiadomienia systemowego.

Nagrody w Playstation Święto Graczy 2020

PlayStation Święto Graczy 2020 - etapy i nagrody

Gdy cele zostaną osiągnięte, wygrasz poniższe nagrody.

 • Etap 1 – WYJĄTKOWY MOTYW STATYCZNY PS4  i WYJĄTKOWY AWATAR PSN
  Zacznij grać od 24 lutego
  125 tysięcy rozegranych gier
  500 tysięcy zdobytych trofeów
 • Etap 2 – PIĘĆ WYJĄTKOWYCH AWATARÓW PSN
  Rozpoczyna się po zakończeniu pierwszego etapu
  375 tysięcy rozegranych gier
  1,5 miliona zdobytych trofeów
 • Etap 3 – WYJĄTKOWY MOTYW DYNAMICZNY PS4
  Rozpoczyna się po zakończeniu drugiego etapu
  675 tysięcy rozegranych gier
  2,7 miliona zdobytych trofeów

Miej oko na łączne wyniki, by zorientować się, kiedy zostanie osiągnięty każdy cel i kiedy rozpocznie się następny. Nagrody za osiągnięcie naszych celów zostaną przekazane za pośrednictwem powiadomień systemu PS4.

Przeczytaj też: Sprawdź swoje podsumowanie 2019 roku na Playstation®

Rejestrując się, będziesz mieć również szansę wygrać ekskluzywny zestaw PlayStation:

 • prawdziwe platynowe trofeum, na którym wygrawerowany jest Twój identyfikator PSN,
 • doładowanie do PlayStation™Store o wartości 380 zł,
 • kod na wybrane przez nas najlepsze gry na PS4.

Ekskluzywny zestaw PlayStation Święto Graczy 2020

17 marca o godz. 12:00 czasu polskiego odpowiedz na pytanie sprawdzające Twoje umiejętności, aby mieć szansę wygrania wyjątkowego zestawu PlayStation. (Aby wziąć udział w promocji, musisz się wcześniej zarejestrować w PlayStation Player Celebration).

Więcej o programie i najnowsze postępy w realizacji celów społeczności znajdziesz na stronie wydarzenia. Pamiętaj, aby często sprawdzać, jak sobie radzi społeczność, kiedy każdy cel został osiągnięty i kiedy zaczyna się następny.

Powodzenia i udanej gry!

Nie jest wymagane dokonanie zakupu. Dostępne dla mieszkańców krajów uczestniczących w programie, którzy ukończyli 18 lat. Rejestracja jest niemożliwa tam, gdzie jest to zabronione. Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie.