„Mobile Livescore” przenosi atmosferę stadionu na smartfona

Aplikacja „Mobile Livescore: Live Sport Updates” przyda się, jeśli akurat nie możesz obejrzeć meczu, a koniecznie chcesz wiedzieć, co dzieje się na boisku!

Gdy zawodnicy wybiegną na boisko, nie ma dla Ciebie nic ważniejszego niż transmitowany w telewizji mecz. Niestety, dziś jest jeden z tych nieszczęsnych dni, kiedy zamiast usiąść na kanapie ze znajomymi i kibicować ulubionej drużynie musisz pójść na jedno z tych ciągnących się w nieskończoność spotkań rodzinnych.

Poziom Twojej frustracji sięga zenitu — wujek Zbyszek nie ma pojęcia o piłce, kuzyn jest fanem przeciwnej drużyny, a ciotka Hania od razu przewraca oczami, gdy tylko ktoś poruszy temat sportu.

Na szczęście, gdy masz Mobile Livescore: Live Sport Updates, aplikację, która przenosi atmosferę stadionu na Twojego iPhone’a lub smartfona z Androidem. Oprócz wyników w formie tekstowej możesz też oglądać animacje na stylizowanym boisku — pokażą Ci one, na której połowie toczy się gra, która strona jest przy piłce i czy Twoja drużyna przeprowadza właśnie niebezpieczny atak, czy z trudem broni się przed zakusami rywali.

Sprawdź również:

Polacy stworzyli pierwszą globalną aplikację z przepisami gry w piłkę nożną

Masz kłopoty z wyobrażeniem sobie przebiegu meczu? Żaden problem! Pobierz aplikację i zajrzyj do sekcji piłki nożnej, by sprawdzić, czy zbliża się jakieś spotkanie. Mobile Livescore śledzi wyniki lig z całego świata, jest więc bardzo prawdopodobne, że już niedługo rozpocznie się jakiś ciekawy mecz.

Zrzuty ekranu z aplikacji Mobile Livescore

Nie przegap żadnej ważnej akcji — otrzymuj powiadomienia o tym, czy Twoja drużyna zdobyła gola i kto ostatecznie wygrał spotkanie. Dzięki temu ciotka Hania nigdy się nie zorientuje, co zaprzątało Twoją głowę w trakcie uroczystości rodzinnej, a po końcowym gwizdku oświadczysz kuzynowi, że to Ty stawiasz na właściwą drużynę.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska