Miniserial „Flesh and Blood” od iTV już w tym roku!

„Flesh and Blood” to współczesny dramat poruszający zawiłe relacje rodzinne i romantyczne w sposób zarówno mroczny, jak i dowcipny…

Miniserial „Flesh and Blood” (iTV, 2019)

Brytyjski miniserial Flesh and Blood (Ciało i krew Krewni) ma za zadanie wciągnąć widzów w opowieść o tragicznej zbrodni. Nowa czteroczęściowa seria, będzie miała swoją premierę w ITV  24 lutego 2020 roku.

W 4-odcinkowej produkcji wystąpili między innymi Russell Tovey (Years and Years pol. Rok za rokiem), Imelda Staunton (Downton Abbey, Harry Potter and the Order of the Phoenix pol. Harry Potter i zakon Feniksa), Francesca Annis (Jane Eyre, Home Fires) i Stephen Rea (Michael Collins, V jak Vendetta)

Serial łączący prawdziwy dramat rodzinny i przekonujące śledztwo, które jest wielką zagadką aż do samego końca, dowodzi, że tak naprawdę nigdy nie wiemy, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami.

O czym jest serial „Flesh and Blood”?

Flesh and Blood to nowoczesna historia trójki dorosłego rodzeństwa, eksplorująca uniwersalne tematy relacji, zaufania, lojalności i miłości na tle narastania tragicznej zbrodni. Już i tak dysfunkcyjne życie Helen, Jake’a i Natalie wpada w nieład, gdy ich niedawno owdowiała matka Vivien oświadcza, że ​​jest zakochana w nowym mężczyźnie. Ich podejrzenia rosną, gdy emerytowany chirurg Mark omamia matkę, odsuwając ją od swoich dzieci. Lata tajemnic, kłamstw, rywalizacji i zdrady wychodzą na powierzchnię i grożą zniszczeniem wszystkiego, co kochali.

Poznajemy też Mary, która mieszka w sąsiedztwie Vivien od 40 lat. Pomimo tego, że nie jest rodziną, Mary związana jest z Vivien i jej rodziną. Ale czy ich długo pogrzebane urazy, złożone relacje i skomplikowane życie osobiste pozwolą im się zjednoczyć? W końcu nasi bracia i siostry mogą być naszymi najbliższymi sojusznikami lub zaprzysiężonymi wrogami…

Serial „Sukcesja” to czarna komedia o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy

Nie wiem, czy serial pojawi się w którymś z polskich serwisów streamingowych lub telewizji, ale bardzo na to liczę!

źródło: iTV Studio