WhatsApp ma już 2 mld użytkowników na całym świecie

WhatsApp poinformował dzisiaj, że obsługuje obecnie ponad dwa miliardy użytkowników na całym świecie – łącząc ich przy zachowaniu pełnej dyskrecji!

WhatsApp logo

Rodzice mogą kontaktować się z pociechami bez względu na to, gdzie się znajdują. Rodzeństwa mogą dzielić się ważnymi chwilami. Współpracownicy mogą razem pracować, a firmy mogą się rozwijać dzięki łatwym kontaktom z klientami.

Prywatne rozmowy, które niegdyś były możliwe tylko osobiście, pomimo olbrzymich odległości dziś mogą odbywać się dzięki błyskawicznym czatom i rozmowom wideo. Za pośrednictwem WhatsApp dochodzi do wielu znaczących i wyjątkowych momentów. Większa łączność wymaga większej ochrony. Coraz więcej czasu spędzamy online, więc ochrona naszych rozmów jest ważniejsza niż kiedykolwiek dotąd.

Z tego powodu każda prywatna wiadomość wysłana w WhatsApp jest domyślnie chroniona pełnym szyfrowaniem. Zaawansowane szyfrowanie działa jak niezniszczalny zamek cyfrowy, który zabezpiecza informacje przesyłane w WhatsApp, chroniąc Cię przed hakerami i przestępcami.

Wiadomości przechowywane są wyłącznie na Twoim telefonie i żadne osoby pośrednie, nawet WhatsApp, nie może przeczytać Twoich wiadomości ani odsłuchać Twoich rozmów. Twoje prywatne konwersacje pozostają pomiędzy Wami.

Zobacz także:

WhatsApp ma już ponad miliard aktywnych użytkowników dziennie

Zaawansowane szyfrowanie to konieczność w dzisiejszych czasach. Nie pójdziemy na kompromis w sprawie zabezpieczeń, gdyż ucierpiałoby na tym bezpieczeństwo użytkowników. Aby zapewnić jeszcze lepszą ochronę, WhatsApp współpracuje z najlepszymi ekspertami od zabezpieczeń, stosując wiodącą w branży technologię do zapobiegania nadużyciom, a także do zapewnienia kontroli i sposobów zgłaszania problemów – wszystko to z zachowaniem prywatności.

Misją firmy WhatsApp od początku było utworzenie łatwej w obsłudze, niezawodnej i prywatnej usługi.

źródło: informacja prasowa