Pokémon Home jest już dostępny na Switchu, iPhonie i Androidzie

Nintendo udostępniło aplikację usługi „Pokémon Home”, dzięki której możesz umieścić wszystkie swoje ulubione pokemony w jednym miejscu!

Pokemon Home App logo

Pokémon Company International uruchomiło swoją zapowiadaną usługę w chmurze Pokémon Homed na Nintendo Switch i urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. W następnym miesiącu Pokémon Bank i Poké Transporter będą dostępne za darmo przed przejściem na wersję Premium 12 marca br.

Pokémon Home działa jako jednostka pamięci, do której użytkownicy mogą przenosić pokémony do innych powiązanych i kompatybilnych gier oraz nimi handlować. Wersja Premium – dostępna za 2,99 USD miesięcznie, 4,99 USD za trzy miesiące lub 15,99 USD za rok – pozwala na przechowywanie 6000 pokemonów i możliwość transferu z banku.

Wersja mobilna Premium pozwala również użytkownikom organizować własne pokoje transakcyjne i zwiększać liczbę pokemonów, które można umieścić w Wonder Box i GTS jednocześnie. Podstawowa, darmowa wersja usługi pozwala tylko na umieszczenie 30 pokemonów i nie pozwala na przenoszenie stworków z banku.

Sprawdź także:

Poznaj więcej szczegółów o usłudze Pokémon Home – cena i funkcje

Obecnie wersja na Switcha obsługuje Pokémon Sword, Pokémon Shield, Pokémon: Let’s’s, Pikachu! oraz Pokémon: Let’s’s, Eevee!. Wersja mobilna łączy się z Nintendo 3DS Pokémon Bank. Wkrótce pojawi się także wsparcie dla Pokémon Go.

Pokemon Home App - zrzut ekranu

Aplikację można znaleźć i pobrać ze sklepu Nintendo, App Store i Google Play Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play