Trzeci sezon serialu „Sex Education” zapowiedziany!

Alistair Petrie oprowadza nas po wystawie malarstwa w liceum Moordale, na końcu której czeka nas wspaniała niespodzianka – 3. sezon serialu „Sex Education” już wkrótce!

3. sezon serialu „Sex Education”

Netflix oficjalnie zapowiedział, że serial young adults pt. Sex Education powróci z trzecim sezonem w 2021 roku. Drugi sezon zadebiutował w styczniu tego roku i śmiem twierdzić, że był jeszcze lepszy niż pierwszy. Zapowiedź kontynuacji serialu została ogłoszona w nietypowym wideo z udziałem Alistaira Petrie, który gra Michaela Groffa – dyrektora i ojca Adama (możesz obejrzeć na dole tego wpisu).

Na początku ubiegłego roku Netflix ujawnił statystyki dotyczące tego tytułu, który przyspieszył do 40 milionów wyświetleń w ciągu miesiąca od premiery w styczniu.

W drugim sezonie Otis Milburn (Asa Butterfield), musiał opanować swoje nowo odkryte pragnienia seksualne, związane ze swoją dziewczyną Olą (graną przez Patricię Allison), a także radzić sobie z napiętym związkiem z Maeve (graną przez Emmę Mackey).

Jednocześnie liceum Moordale Secondary przeżywa wybuch epidemii Chlamydii, a Otis akceptuje wreszcie nowy związek swojej matki – Gillian Anderson wciela się w mamę Milburna.

Sex Education został napisany i stworzona przez Laurie Nunn, a reżyserami są Ben Taylor, Alice Seabright i Sophie Goodhart. Jamie Campbell, Laurie Nunn i Ben Taylor są producentami wykonawczymi (Eleven Film).

Obejrzyj oficjalną zapowiedź trzeciego sezonu:

Jeśli nie widziałeś 1. i 2. sezonu, to polecam nadrobić:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska