Sprawdź hity filmowe kanału TNT na marzec 2020

Sprawdź, co będzie można oglądać na TNT w marcu! Wśród tytułów znalazło sie sporo cyberpunkowych hitów, do których warto wrócić raz na jakiś czas!

Hity programowe TNT - marzec 2020

WIZJONERSKIE PIĄTKI

Każdy piątek o godz. 21:00

 • 06.03 –  „Bliskie spotkania trzeciego stopnia”
 • 13.03 –  „Pacific Rim”
 • 20.03 –  „Rollerball”
 • 27.02 –  „Tylko jeden”

Roy Neary (Richard Dreyfuss) podczas pracy przypadkiem dostrzega na niebie kosmiczny pojazd. W tym samym czasie niezidentyfikowany obiekt na niebie obserwuje też Jillian Guiler (Melinda Dillon), której syn zaginął bez wieści. Tematem przybyszów z kosmosu jest także zainteresowany profesor Claude Lacombe (François Truffaut). Czy któremuś z bohaterów uda się bezpośrednio spotkać z kosmitami? „Bliskie spotkania trzeciego stopnia” to widowisko w reżyserii Stevena Spielberga zrealizowane z wielkim rozmachem. Film otrzymał Oscara za najlepsze zdjęcia oraz siedem nominacji m.in. za najlepsze efekty specjalne i reżyserię.

Akcja „Pacific Rim” rozgrywa się w przyszłości i rozpoczyna w momencie, gdy na dnie Oceanu Spokojnego otwiera się wejście do innego wymiaru wszechświata. Na Ziemię docierają ogromnych rozmiarów potwory z kosmosu. Kaiju atakują ludzkość niszcząc kolejne miasta i zabijają miliony ludzi. Mieszkańcy Ziemi postanawiają się jednak nie poddawać i znaleźć sposób na ocalenie. Doktor Newton Gejszler (Charlie Day) wraz z całym zespołem naukowców próbuje znaleźć najsłabsze strony obcych, a armie z całego świata wystawiają do walki roboty Jaegery.

Pacific Rim (kadr)

„Rollerball” to wyjątkowo ekstremalny sport, który bije rekordy popularności i przyciąga miliony widzów. Jest brutalnym połączeniem futbolu amerykańskiego, hokeja oraz motocrossu. Nowym, dobrze zapowiadającym się zawodnikiem w tej dyscyplinie jest Jonathan Cross (Chris Klein), który dzięki swoim umiejętnościom w krótkim czasie zostaje prawdziwą gwiazdą. Ligą rollerballu sterują wielkie, światowe korporacje oraz Alex Petrovich (Jean Reno). Aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki w oglądalności są w stanie przekroczyć wiele granic.  Główny bohater decyduje się jednak podjąć wyzwanie i narażając się na śmiertelne niebezpieczeństwo postanawia zmierzyć się z korporacjami oraz ich przywódcą.

Pacific Rim (kadr)

Gabriel Yulawa (Jet Li)  jest agentem podróżującym pomiędzy równoległymi wszechświatami. Pewnego dnia bohater „Tylko jeden” przez przypadek zabija samego siebie – alternatywną wersję własnego „ja” w innym wymiarze. Od tej pory chce unicestwić wszystkie swoje wcielenia. Z każdą kolejną wygraną walką zyskuje coraz większą siłę. Na końcu eskapady pomiędzy wymiarami spotyka jednak godnego siebie przeciwnika – Gaba Lawa, który jest odpowiedzialnym mężem oraz weteranem Departamentu Szeryfów Los Angeles. Jaki będzie wynik ich ostatecznego starcia?

Bliskie spotkania trzeciego stopnia (kadr)

CYBERPUNKOWE NIEDZIELE

Każda niedziela o godz. 21:00

 • 01.03 – „Gattaca – Szok przyszłości”
 • 08.03 – „Matrix”
 • 15.03 – „Uciekinier”
 • 22.03 – „Łowca androidów”
 • 29.03 – „Człowiek demolka”

Świat opanowuje obsesja kreowania doskonałych ludzi. Jest to możliwe dzięki naukowym odkryciom z dziedziny DNA. Cała ludzkość podzielona jest na tych, którzy zostali stworzeni poprzez genetyczne modyfikacje (valid) oraz tych poczętych w naturalny sposób (invalid). Główny bohater „Gattaca – Szok przyszłości” – Vincent (Ethan Hawke) mimo swojego gorszego pochodzenia postanawia nie rezygnować z marzeń i polecieć w kosmos. Vincent krok po kroku zaczyna realizować swój cel. Pomaga mu w tym Jerome (Jude Law), który jest posiadaczem idealnego genotypu. Ostatecznie Vincentowi udaje się podstępem dostać na pokład statku kosmicznego Gattaca – a to dopiero początek jego największej przygody.

„Matrix” to dziś prawdziwa klasyka gatunku. Punktem zwrotnym w życiu nieprzeciętnie uzdolnionego hakera Neo (Keanu Reeves) jest spotkanie z tajemniczym przywódcą rebeliantów Morfeuszem (Laurence Fishburne). Mężczyzna dowiaduje się, że świat, w którym żyje to fikcja. Bohater postanawia stopniowo zaczyna dostrzegać, że jego życiem od samego początku kierowały maszyny. Wraz z Morfeuszem oraz Trinity (Carrie-Anne Moss) przechodzi kolejne etapy wtajemniczenia i próbuje uwolnić świat z wirtualnej pułapki. Film zrealizowany przez rodzeństwo Wachowskich został nagrodzony aż 4. Oscarami.

Sprawdź także:

TOP 10 seriali 2019 roku, które warto obejrzeć [ranking]

Ben Richards (Arnold Schwarzenegger) jest policjantem z Los Angeles, który zostaje wrobiony w morderstwo cywili. Niewinny bohater filmu „Uciekinier” odsiaduje swój wieloletni wyrok w więzieniu. W tym czasie świat jest zafascynowany  nowym, telewizyjnym show, w którym zamknięci na kilkuset metrach ryzykanci walczą o życie próbując uciec przed myśliwymi. Zadanie uczestników to przebiegnięcie całego obszaru gry. Twórca tego krwawego show Damon Killian (Richard Dawson) szuka sposobów na uatrakcyjnienie programu. Wpada na pomysł, by znienawidzony przez społeczeństwo policjant stał się jednym z graczy.

„Łowca androidów” w reżyserii Ridleya Scotta to dystopijna produkcja stworzona na bazie powieści Philipa K. Dicka. Replikanci są powstałymi w wyniku modyfikacji genetycznych istotami, które do złudzenia przypominają ludzi. Zostały powołane do realizowania niebezpiecznych misji w kosmosie. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem i stworzenia buntują się, w wyniku czego otrzymują zakaz przebywania na Ziemi. Specjalna jednostka ludzi ma za zadanie wytropić oraz wyeliminować replikantów, którzy nie zostali jeszcze odesłani na odległe planety. Rick Deckard (Harrison Ford) jest niezwykle skutecznym łowcą – osiągnięcie kolejnych sukcesów może jednak skomplikować fakt, że stopniowo zakochuje się w uciekającej przed nim Rachael (Sean Young).

Sierżant Spartan (Sylvester Stallone) czyli tytułowy „Człowiek Demolka” jest bezwzględnym i niezwykle skutecznym policjantem walczącym z przestępcami. Jego główny oponent to psychopatyczny kryminalista  Simon Phoenix (Wesley Snipes). Oboje zostają zamrożeni na wiele lat z powodu wydarzeń w przeszłości, podczas których Spartanowi nie udaje się uratować trzydziestu zakładników przetrzymywanych przez Phoenixa. Po odhibernowaniu przestępcy udaje się jednak uciec z więzienia. Jedyną osobą, która może ocalić Los Angeles od niebezpiecznego mordercy okazuje się być właśnie Spartan.

W KOBIECIE SIŁA

 • 08.03, godz. 06:25 – „Jackie Brown
 • 08.03, godz. 09:25 – „Tootsie”
 • 08.03, godz. 11:45 – „Wzgórze nadziei”
 • 08.03, godz. 14:40 – „Legalna blondynka”
 • 08.03, godz. 16:40 – „Legalna blondynka 2”
 • 08.03, godz. 18:40 – „Przyczajony tygrys, ukryty smok”
 • 08.03, godz. 21:00 – „Matrix”
 • 08.03, godz. 23:50 – „Resident Evil”
 • 09.03, godz. 01:55 – „Kill Bill”

Tytułowa „Jackie Brown” (Pam Grier) jest stewardessą, która regularnie przemyca fałszywe pieniądze z Meksyku do Los Angeles. Współpracuje z gangsterami, na których czele stoi handlarz broni – Ordell Robbie (Samuel L. Jackson). Na trop przemytniczki trafia jednak policja i zaczyna ją śledzić. Stewardessa szuka sposobu na to, jak jednocześnie przechytrzyć Ordella oraz śledczych. Spotyka Maxa, starszego mężczyznę wiodącego spokojne życie. Razem wpadają na genialny plan wyjścia z opresji. Jeśli przebiegły pomysł się powiedzie, para nie tylko uniknie więzienia, ale także zyska fortunę.

Tootsie (kadr)

W „Tootsie” Michael Dorsey (Dustin Hoffman) jest aktorem, który desperacko poszukuje nowej roli. Z powodu swojego perfekcjonizmu oraz trudnego charakteru od dłuższego czasu nie otrzymuje jednak żadnego angażu. Jego agent wpada na szalony pomysł. Dorsey idzie na przesłuchania w przebraniu kobiety i otrzymuję jedną z głównych ról w operze mydlanej. Grana przez niego bohaterka jest uwielbiana przez widzów, a główny bohater w damskiej odsłonie jako Dorothy Michaels zyskuje sławę. Jego życie zaczyna się komplikować, gdy zakochuje się w koleżance z planu. Jak zachowa się Michael? Czy ujawni swoją prawdziwą tożsamość?

„Wzgórze nadziei” to epicka o powieść o wielkiej miłości rozgrywająca się na tle XIX wieku i wojny secesyjnej. Ubogiego robotnika Inmana (Jude Law) oraz zamożną Adę Monroe (Nicole Kidman) łączy prawdziwa miłość. Zostają jednak rozdzieleni przez wojnę. W końcu Inman zostaje dezerterem i postanawia powrócić do ukochanej. Droga do domu jest jednak pełna niebezpieczeństw – ścigających go oficerów wojska, łowców nagród czy zdegenerowanych żołnierzy. Tymczasem Ada w towarzystwie bezpośredniej i odważnej Ruby (Renée Zellweger) walczy o to, by utrzymać farmę, którą pozostawił jej zmarły ojciec.

Wzgórza nadziei (kadr)

Elle Woods, główna bohaterka „Legalnej blondynki” (Reese Witherspoon) jest niekwestionowaną gwiazdą w szkole. W dodatku dobrze zna się na modzie, ma najlepszą średnią w całym liceum i najprzystojniejszego chłopaka – Warnera (Matthew Davis). Jej idealne życie kończy się w momencie, gdy jej ukochany postanawia z nią zerwać. Załamana Elle traci swoje poczucie wartości i po tygodniu objadania się czekoladkami wpada na pomysł udowodnienia byłemu chłopakowi ile jest warta. Postanawia dołączyć do grona studentów prawa i odzyskać ukochanego. Początkowo ten plan idzie jej doskonale. Szybko okazuje się jednak, że nie pasuje do poważnego świata przyszłych prawników i nikt nie traktuje jej poważnie.

„Legalna blondynka 2” to kontynuacja przygód pięknej prawniczki w różowej marynarce. Blondynka kończy studia i pracuje w jednej z najlepszych kancelarii prawnych w Bostonie. Trwają intensywne przygotowania do jej ślubu. Elle chce zaprosić na niego wszystkich najbliższych, a wśród nich, matkę swojego psa rasy chihuahua. Okazuje się, że potencjalny psi gość nie miał w życiu dużo szczęścia i został zamknięty w laboratorium kosmetycznym. Elle postanawia walczyć o prawa zwierząt. Gdy okazuje się, że jej kancelaria ma w tej sprawie inne poglądy niż ona, dziewczyna zatrudnia się jako asystentka pani kongresman Victorii Rudd i wyrusza do Waszyngotnu. Chce zmienić prawo i wkracza do świata polityki.

Legalna blondynka 2 (kadr)

Mistrz Li Mu Bai (Chow Yun-Fat) jest zrezygnowany i zmęczony, gdy po wielu latach skupienia i medytacji na górze Wudan nie osiąga oświecenia. Nie udało się mu też pomścić swojego nauczyciela zabitego przez Nefrytową Lisicę (Pei-pei Cheng). Postanawia zatem powierzyć w dobre ręce swój największy skarb, 400-letni miecz zwany „Zielonym Fatum”. O dostarczenie  legendarnej broni do Pana Te mieszkającego w Pekinie prosi swoją wieloletnią przyjaciółkę, która jest w nim skrycie zakochana – Yu Shu Lien (Michelle Yeoh). „Przyczajony tygrys, ukryty smok” to fascynująca opowieść o XIX-wiecznych Chinach z charakterystycznymi elementami azjatyckiego kina akcji oraz romantycznymi scenami i dylematami. Produkcja została nagrodzona czterema Oscarami, m.in. za najlepszą scenografię i zdjęcia.

„Resident Evil” to intrygująca mieszanka science fiction, kina akcji oraz horroru. Ogromna korporacja Umbrella prowadzi tajne badania nad bronią bakteriologiczną w swoim laboratorium. Niebezpieczny wirus, którego ukrywa nagle wymyka się spod kontroli zamieniając pracowników laboratorium w krwiożercze Zombie. By uratować sytuację na miejsce wezwana zostaje specjalna grupa komandosów. Wśród nich jest także piękna Alice (Mila Jovovich). Zadanie unieszkodliwienia wirusa jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Nie ułatwia go także Czerwona Królowa – wyposażony w sztuczną inteligencję komputer, który steruje całym budynkiem.

„Kill Bill” to jeden z najważniejszych filmów Quentina Tarantino. Płatna zabójczyni – Beatrix Kiddo (Uma Thurman) należąca do Plutonu Śmiercionośnych Żmij postanawia rozpocząć normalne, spokojne życie. W dniu ślubu przywódca Plutonu – Bill zabija wszystkich jej bliskich oraz niedoszłego męża. Próbuje także zlikwidować samą Beatrix. Kula wymierzona w kobietę jest jednak chybiona. Bohaterka zapada w długą, czteroletnią śpiączkę. Gdy się z niej przebudza postanawia zemścić się na swoich oprawcach i zrobi wszystko, by osiągnąć swój cel.

Kill Bill 2 (kadr)

WIELKIE KINO

Każda środa o godz. 21:00

 • 04.03 – „Underworld”
 • 11.03 – „Taksówkarz”
 • 18.03 – „Blade: Wieczny łowca II”
 • 25.03 –„Oszukać przeznaczenie 5”

„Underworld” przedstawia świat, który od ponad 500 lat jest niszczony przez konflikt pomiędzy wampirami a wilkołakami. Niezwykle uzdolniona wampirzyca Selene (Kate Beckinsale) jest zaangażowaną w odwieczny konflikt pogromczynią wilkołaków. Pewnego dnia ratuje z rąk wrogów niewinnego człowieka Michaela Corvina (Scott Speedman), którego krew ma niezwykłe właściwości – może stać się niemal niezniszczalny, jeżeli w jego żyłach zacznie płynąć mieszana, wampirzo-wilkołacza krew. Akcja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że Selenę i Michaela zaczyna łączyć uczucie.

„Taksówkarz” to jedna z pierwszych, rozpoznawalnych ról Roberta De Niro w reżyserii Martina Scorsese. Aktor wciela się w  Travsa Bickle’a, filmie w weterana wojny w Wietnamie, który dręczony przez bezsenność postanawia zatrudnić się jako taksówkarz w Nowym Jorku. Obszarem jego pracy jest jedna z najbardziej niebezpiecznych dzielnic. Wykonując swój nowy zawód Travis poznaje przestępczy świat oraz przeżywa sporo przygód. Próbuje zwrócić na siebie uwagę kobiety zaangażowanej w kampanię wyborczą oraz desperacko usiłuje chronić nieletnią prostytutkę – Iris (Jodie Foster). Chce namówić dziewczynkę do zerwania z bezlitosną branżą.

Blade (Wesley Snipes), który sam jest w połowie wampirem, znany jest jako pogromca tych krwiożerczych stworzeń. W produkcji „Blade: Wieczny łowca II” bohater zmuszony jest jednak zawrzeć przymierze z swoimi wrogami. Wszystko przez to, że na świecie pojawia się nowa, zmutowana rasa istot żywiących się ludzką krwią. Przywódcą zmutowanych potworów jest bezwzględny Nomak (Luke Goss). Blade wraz z specjalnie wyszkoloną grupą wampirów wyrusza do walki, by ocalić świat przed nieznanymi dotąd potworami.

„Oszukać przeznaczenie” to znana na całym świecie seria horrorów, których bohaterowie próbują uciec śmierci i bezwzględnemu losowi. Piąta część ukazuje wydarzenia mające miejsce jeszcze przed rozpoczęciem pierwszego z filmów. Sam Lawton (Nicholas D’Agosto) jest pracownikiem bankrutującego przedsiębiorstwa i wraz ze znajomymi z pracy wybiera się na wyjazd integracyjny. Przejeżdżając autokarem przez most bohater doznaje wizji, w której konstrukcja się zawala powodując śmiertelny w skutkach wypadek. Samowi udaje się przekonać towarzyszy, by wyszli z pojazdu. Ostatecznie wypadek dochodzi do skutku. Grupa podróżujących sądzi, że szczęśliwie udało się im uniknąć śmierci. Czy bezlitosne przeznaczenia dopadnie po kolei każdego z uczestników wycieczki?

TNT to kanał telewizyjny nadawany w jakości HD, emitujący największe hity filmowe oraz unikalne, własne produkcje serialowe, wśród których znajdują się znane tytuły takie jak: „Ostatni okręt”, „Wrogie niebo” i „Z premedytacją” oraz zupełnie nowe propozycje, w tym: „Bez zasad”, „Dowód” i „Agent X”. Kanał oferuje także wybór najpopularniejszych filmów studia Warner Bros. I innych hollywoodzkich wytwórni, autorstwa najlepszych reżyserów, co daje gwarancję zróżnicowanej i zaskakującej rozrywki przez cały dzień. TNT jest obecnie oglądany w 101 milionach gospodarstw domowych w USA i dostępny w 10 krajach w Europie. 

źródło: informacja prasowa