Rusza sprzedaż nowej motoroli razr w Polsce

Od czwartku 6 lutego, rusza sprzedaż nowej motoroli razr ™, urządzenia, jakiego jeszcze na polskim rynku nie było!

Motorola razr (2019) – widok z przodu

Razr łączy w sobie elegancję i kultowy wygląd z najnowszymi technologiami. Motorola razr łączy kultową konstrukcję z klapką z nowoczesnym, dużym dotykowym wyświetlaczem. Zastosowanie unikatowego zawiasu pozwoliło połączyć funkcjonalności nowoczesnego telefonu z kompaktowymi rozmiarami.

Od 6 lutego motorola razr jest dostępna wyłącznie online w sieci Orange oraz w wybranych Smart Store. Orange jako jedyny polski operator oferuje niezbędną w tym modelu wirtualną kartę SIM – czyli eSIM.

Motorola razr komfortowo mieści się w dłoni lub w kieszeni, kiedy jest zamknięty, a otwarcie klapki odsłania interaktywny ekran dotykowy o pełnej długości. Nowy razr to elegancki, nowoczesny smartfon niepodobny do innych.

Zobacz także: Motorola razr™ – ikona powraca do Polski

Najważniejsza specyfikacja

  • Procesor: Wnętrze smartfona razr kryje zaawansowaną i wydajną technologię. Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 710 wspiera wszystkie funkcje, których potrzebujesz. Nie martw się także, że zabraknie Ci miejsca. 128 GB pamięci wewnętrznej to mnóstwo miejsca na aplikacje, zdjęcia, muzykę, filmy i inne pliki.
  • Odporność na działanie wody​: Zalanie, zachlapanie ani pot nie są problemem. Uprawiasz jogging? A może musisz zadzwonić, stojąc na deszczu? Nie obawiaj się, hydrofobowa powłoka chroni razr od wewnątrz i od zewnątrz.
  • Ulepszenia Moto: Używaj smartfona szybciej i łatwiej. Wyświetlacz Moto pozwala łatwo i dyskretnie przeglądać powiadomienia i wiadomości, więc nie musisz odblokowywać telefonu, żeby sprawdzić, co się dzieje. Z kolei funkcja Gesty Moto pozwala wygodnie wykonywać codzienne czynności przy użyciu prostych gestów. To jednak tylko ułamek możliwości telefonu. Sprawdź inne w aplikacji Moto.
  • Pamięć na zdjęcia: Korzystaj z bezpłatnego i nieograniczonego miejsca na przechowywanie zdjęć w wysokiej jakości. Oferuje funkcje wyszukiwania i automatycznego tworzenia kopii zapasowej materiałów, które można przeglądać, udostępniać i edytować na dowolnym urządzeniu.
  • Android™​ bez dodatków: Zobacz, jak powinien wyglądać system Android™​. Żadnych zduplikowanych aplikacji. Żadnego zbędnego oprogramowania. System operacyjny, który ułatwia Ci życie, a nie zwalnia jego tempa.
  • Wyszukaj to, co widzisz, za pomocą Google LensInteligentny aparat z Google Lens potrafi rozpoznawać tekst, więc możesz na przykład obejrzeć danie wymienione w menu, dodać wydarzenia do kalendarza, zadzwonić do kogoś, przetłumaczyć wyrazy w obcym języku itp. Możesz też skopiować tekst i wkleić w innym miejscu, aby zaoszczędzić trochę czasu.

źródło: Motorola