Przygotuj się na 5G w Play zgarniając 2 razy więcej internetu przez rok!

Play przygotował wyjątkową promocję – dwa razy większy pakiet GB w abonamencie nawet na 12 miesięcy – z pewnością przyda się gdy będziesz korzystać z 5G.

Przygotuj się na sieć 5G (PLAY) Martyna Wojciechowska

Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi – przy podpisaniu nowej lub przedłużeniu obecnej umowy. Dwa razy większy pakiet GB na 12 miesięcy będzie dostępny w ofertach Play HOMEBOX, Play HOMEBOX TV oraz BIZNES BOX PRO.

Klienci indywidualni w Play HOMEBOX zamiast 35 GB otrzymują 70 GB w smartfonie, z pełną prędkością na rok oraz kartę SIM do Internetu domowego bez limitu (150 GB z pełną prędkością).

W usłudze Play HOMEBOX TV klienci otrzymują natomiast aż 80 GB pakietu mobilnego z pełną prędkością przez 12 miesięcy (po tym czasie 40 GB), kartę SIM do internetu domowego bez limitu (200 GB z pełną prędkością) oraz PLAY NOW TV BOX z dostępem do 33 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych, a także jeden z pakietów: HBO GO, Sport, Extra lub KIDS w prezencie. Dodatkowo, w każdej z nich dostępny jest TIDAL i Amazon Prime Video przez 6 miesięcy bez opłat.

Klienci biznesowi oferty BIZNES BOX PRO zamiast 40 GB otrzymują aż 80 GB w smartfonie, z pełną prędkością na 12 miesięcy oraz Internet do biura bez limitu (300 GB z pełną prędkością). Podobnie jak w ofertach indywidualnych, klienci biznesowi również mogą cieszyć się półrocznym, darmowym dostępem do serwisu Amazon Prime Video i Tidal.

Cennik Play promo luty 2020

W pozostałych ofertach klienci będą mogli skorzystać z podwojonego Internetu odpowiednio przez 6 miesięcy (oferty Play L i BIZNES BOX) lub 3 miesiące (oferty Play M i BIZNES BOX START).

W kampanii Play reklamującej najnowszą promocję z dwa razy większym pakietem Internetu w abonamencie wystąpi znana już z reklam operatora Martyna Wojciechowska – dziennikarka, podróżniczka, prezenterka telewizyjna i pisarka. Kampania startuje w piątek 7 lutego.

Play uruchamia komercyjnie swoją sieć 5G

źródło: informacja prasowa