Sony udostępniło oficjalną stronę PlayStation 5

W serwisie PlayStation została udostępniona specjalna podstrona poświęcona nowej konsoli PlayStation 5 (PS5) – także w języku polskim.

Nagłówek polskiej strony PlayStation 5

Firma Sony już zaczyna przygotowywać się do premiery swojej nowej konsoli PlayStation 5 – sprzedaż ma ruszyć w okresie świątecznym, czyli pod koniec 2020 roku. W oficjalnym serwisie PlayStation pojawiła się właśnie specjalna podstrona (pod adresem playstation.com/pl-pl/explore/ps5), na której będą prawdopodobnie zamieszczane najnowsze informacje o konsoli PS5 i możliwość zapisania się do newslettera informacyjnego.

Obecnie na podstronie nie znajdziemy zbyt wielu informacji, oprócz logo PS5 i informacji, że konsola pojawi się w okresie świątecznym 2020 roku.

Na polskiej podstronie znajduje się przetłumaczona informacja: Zaczęliśmy prezentować niektóre z niesamowitych funkcji, w jakie wyposażona będzie konsola PlayStation 5, nie jesteśmy jednak jeszcze gotowi, by w pełni ujawnić nową generację PlayStation. Zarejestruj się poniżej, aby być jedną z pierwszych osób, które będą otrzymywać najnowsze informacje w momencie ich publikacji, w tym wiadomości o dacie premiery i cenie PS5 oraz zapowiadanej gamie gier premierowych na PS5.

Jednak „poniżej” brakuje jeszcze formularza umożliwiającego zapisanie się do newslettera, ale na brytyjskiej wersji strony jest on widoczny i można zostawić swoje dane, aby być informowanym o produkcie. Zapewne Sony będzie sukcesywnie podsycać atmosferę, wysyłając za pomocą newslettera ciekawostki związane z nowym PS5.

Nowe zdjęcia konsoli PlayStation 5 w wersji deweloperskiej

źródło: Sony PlayStation