Nowy system bankowości Pekao24 dla firm już dostępny

Bank Pekao SA uruchomił nową odsłonę serwisu Pekao24 dla firm, w której użytkownicy szybciej znajdą najważniejsze informacje o swoich produktach, czy zlecą przelew.

Nowe Pekao24 dla firm

Aby ułatwić przedsiębiorcom codzienne korzystanie z bankowości internetowej, po udostępnieniu Pekao24 dla klientów indywidualnych, Bank Pekao udostępnia nową platformę także swoim klientom biznesowym.

Jedną z najważniejszych cech serwisu jest wygodny dostęp do wszystkich posiadanych w banku produktów i usług już z poziomu strony głównej. W ten sposób klienci z łatwością uzyskają wszystkie niezbędne informacje o saldzie czy historii operacji. Z poziomu pierwszego ekranu użytkownicy będą mogli wykonać też wszystkie najważniejsze operacje, takie jak zlecenie przelewu czy sprawdzenie listy nadchodzących płatności.

Nowa wersja serwisu będzie stale rozwijana o kolejne funkcje, ale już teraz klienci mogą testować dostępne usługi. Na tym etapie wdrożenia równolegle dostępna jest poprzednia wersja systemu, dzięki czemu klient swobodnie może przełączać się między serwisami.

– Nowe Pekao24 dla firm to przede wszystkim nowoczesny i zaawansowany system bankowości elektronicznej, który ma ułatwić użytkownikowi korzystanie z naszych usług oraz produktów. To dopiero pierwszy etap wdrożenia, kolejne funkcje w nowym serwisie będziemy dodawać sukcesywnie. Potrzeby naszych klientów stale się zmieniają, a my chcemy jak najlepiej spełniać ich oczekiwania, dlatego zmieniamy i udoskonalamy oferowane przez nas produkty i usługi – mówi Bartosz Zborowski, dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao SA.

Dostęp do najważniejszych informacji i możliwość zlecenia praktycznie każdej transakcji z poziomu strony głównej, to niejedyne nowości, jakie czekają na klientów Pekao. Cała historia operacji została zgromadzona w jednym miejscu, a konkretną transakcję będzie można znaleźć za pomocą wygodnej wyszukiwarki.

Nowa odsłona Pekao24 automatycznie dostosowuje się do ekranu, na którym jest wyświetlana, więc można z niej korzystać z dowolnego urządzenia.

źródło: informacja prasowa