Zwiastun 2. sezonu serialu „Altered Carbon”

W teaserze drugiego sezonu serialu „Altered Carbon” widzimy Anthony’ego Mackie jako „nowego” bohatera – pogoń za duchami może mieć konsekwencje.

Anthony Mackie Altered Carbon 2 (Netflix, 2020)
Anthony Mackie – Altered Carbon 2 (Netflix, 2020)

Netflix wreszcie pokazał trochę więcej urywków drugiego sezonu Altered Carbon (pol. Modyfikowany węgiel). Serwis opublikował zwiastun, który skupia się wokół Anthony’ego Mackiego jako „kolejną powłokę” Takeshiego Kovacsa, którego grał Koel Kinnaman w pierwszym sezonie.

Jak widać na poniższym wideo, nowe ciało nie ułatwia życia. Jest uwikłany w „historię o duchach” i istnieje ryzyko, że stanie się duchem.

Premiera nowego sezonu już 27 lutego 2020 roku. Po dwuletnim oczekiwaniu po raz kolejny dostaniemy kawał dobrego science fiction na podstawie trylogii Richarda Morgana. Jeśli Netflix zamierza utrzymać fanów seriali science fiction, nowy sezon Altered Carbon musi odegrać kluczową rolę.

Zobacz także:

Oglądam Altered Carbon i szczęśliwie wcześniej przeczytałem książkę

To opowieść o duchach. Technologia pokonała śmierć. W przyszłości kryje się nieskończona przeszłość. Ścigają nas zjawy. Lgną do nas jak cienie. Tak. Ale ścigając własne duchy… można się nimi stać.

Obejrzyj pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu:

Serial można oglądać w serwisie Netflix, kliknij poniższy przycisk, aby przejść na stronę i nadrobić pierwszy sezon:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska