Do 10 zł zwrotu za przejazd iTaxi w SkyCash

W nowej promocji SkyCash użytkownicy mogą dostać nawet 10 zł zwrotu za przejazd iTaxi zamówiony w aplikacji – sprawdź szczegóły.

Promocja na przejazdy w iTaxi (SkyCash, Masterpass)

W poniedziałek 3 lutego 2020 roku wystartowała promocja dla wszystkich użytkowników aplikacji SkyCash, którzy zdecydują się skorzystać z usługi taxi w SkyCash.

Zamów taxi bezpośednio z aplikacji, w której kupujesz bilety na pociąg, zamiast instalować kolejne aplikacje. SkyCash to cały Twój świat w jednym miejscu, niezleżnie od tego, czy jesteś w mieście, czy podróżujesz. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy mieć aktywny portfel Masterpass i do płatności wskazać wybraną kartę Mastercard lub Maestro.

Promocja trwa od 3 lutego do 1 marca 2020 r.

Sprawdź także: SkyCash nawiązuje współpracę z iTaxi

Jak działa promocja?

  • Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór portfela Masterpass jako metody płatności.
  • Użytkownik może otrzymać zwrot w wysokości 30% transakcji, jednak nie więcej niż 10 PLN.
  • Z promocji skorzystać można tylko jeden raz.
  • Zwrot pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 7 dni.
  • Promocja przeznaczona jest tylko dla posiadaczy kart Mastercard i Maestro, zarejestrowanych w portfelu Masterpass.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj na stronie organizatora w zakładce Regulaminy.

Jak aktywować portfel Masterpass?

Na ekranie głównym aplikacji kliknij w „Twoje karty płatnicze”. Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2. Musimy wiedzieć, że jesteś właścicielem karty.

*Pamiętaj, że do portfela masterpass możesz dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard.