Stwórz własną drużynę w grze FIFA Football i rzuć wyzwanie!

Zbuduj swój zespół Ultimate Team i rzuć wyzwanie znajomym w FIFA Mobile – wybiegnij na boisko i korzystaj z czterech nowych funkcji.

FIFA Football (Mobile) od EA Sports

FIFA Football nie każe Ci długo czekać na wejście na boisko. Po upływie zaledwie paru sekund od włączenia gry możesz dryblować, podawać, strzelać gole i napawać się uwielbieniem tłumów. I to już w trakcie treningu.

Najnowszy sezon FIFA Football pełen jest rozbudowanych, wciągających trybów. Nieważne, czy chcesz zbudować zespół, z którym weźmiesz udział w serii rozgrywek Ultimate Team, czy z miejsca rozpocząć 90-sekundowy, intensywny mecz z innym graczem w trybie Vs Attack, gra zachowuje doskonałą równowagę między realizmem a przystępnością.

Przyciski na ekranie zapewniają odpowiednią precyzję sterowania. Chcesz podszlifować swoje umiejętności w drodze do szkoły albo do pracy? Pełnoprawne mecze w trybie Head to Head trwają niecałe pięć minut. Możesz też dołączyć do prawdziwej rywalizacji, zrelaksować się i pozwolić zawodowcom zrobić swoje. Tylko nie pozwól, żeby Twój zespół z poprzedniego sezonu Ultimate Team się zmarnował! Przejdź do trybu Legacy i wskrześ marzenia dzięki nowej kampanii oraz meczom online dla swojej starej drużyny.

Po raz pierwszy na urządzeniach mobilnych gra pozwala stworzyć listę znajomych i mierzyć się z nimi w trybach Vs Attack oraz Head to Head. Po co strzelać gole nieznajomym, skoro możesz przelobować kumpla?

Sprawdź także: Polacy stworzyli pierwszą globalną aplikację z przepisami gry w piłkę nożną

Cztery przydatne funkcje w FIFA Mobile

Bez względu na to, czy właśnie udało Ci się doprowadzić swoją drużynę Ultimate Team do mistrzostw FIFA World Cup™, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na murawie, w FIFA Football na pewno znajdziesz tryb dla siebie niezależnie od tego, czy chcesz rozegrać szybki mecz, czy budować drużynę marzeń.

FIFA Football Team

  • Nowi rywale – najpopularniejsze tryby FIFA Football, Vs Attack oraz Head to Head, zostały połączone w nową strukturę – Division Rivals – która zawiera całosezonowe rankingi i turnieje. Jak mówi główny projektant Matt Wallace, jej różnorodne zawdy nadają się doskonale dla osób dysponujących niewielką ilością wolnego czasu.
Eden Hazard FIFA Football
Eden Hazard
  • Granie z kumplami – w poprzednich wersjach granie z prawdziwymi rywalami oznaczało wbijanie goli nieznajomym. W nowym sezonie FIFA Football ta sytuacja uległa zmianie. Dzięki wprowadzeniu długo wyczekiwanego elementu – list znajomych – możesz teraz wyszukać nazwę użytkownika i wysłać mu zaproszenie na mecz towarzyski, który rozegracie w mniej lub bardziej towarzyskich okolicznościach.
  • Budowanie własnej legendy – w poprzednim sezonie udało Ci się w pocie czoła stworzyć rewelacyjną drużynę? Wystawiaj ją znów na boisko w nowym trybie Legacy, dzięki któremu podczas nowego sezonu możesz wykorzystać pierwszą jedenastkę ze swojej poprzedniej ekipy.

https://youtu.be/spIHmWeBlwc

Co roku resetowaliśmy główne postępy i zespoły graczy. Zdajemy sobie sprawę, że nie było to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy przez 12 miesięcy walczyli o piłkarską sławę – mówi Matt Lafreniere, dyrektor gry – Teraz możesz grać w trybach PvE i PvP, zdobywając różne świetne nagrody, a wszystko, co udało Ci się osiągnąć w poprzednim sezonie, wciąż ma znaczenie!

  • Spotkania derbowe – W FIFA Football najważniejszy jest realizm – a nowy tryb derbów jest tego doskonałym przykładem. Wybierz stronę w rywalizacji derbowej z prawdziwego świata, a następnie pnij się w rankingu. Co więcej, każda wygrana przyczynia się do wzrostu wyniku globalnego Twojej strony.

Zrzut ekranu z rozgrywki w grze FIFA Football

Nieważne, jak grasz, proste dotykowe sterowanie i intuicyjne wirtualne drążki pozwolą Ci błyskawicznie zostać mobilnym Messim. Jeśli marzy Ci się wirtualna sława albo po prostu chcesz wyprzedzić w rankingach kumpli, nowy sezon FIFA to perfekcyjne zagranie.

Pobierz grę mobilną FIFA Football od EA Sports na urządzenie z systemem iOS lub Android:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska