Happy Fridays: Odbierz 15 GB w aplikacji T-Mobile

Piątek, piąteczek, piątunio – kto z nas nie wyczekuje tego dnia tygodnia? Tym razem do klientów T‑Mobile piątek zawitał… już w czwartek!

Happy Fridays w T-Mobile (30 i 31 stycznia 2020 r.)

Cotygodniowa akcja Happy Fridays z benefitami do wykorzystania w aplikacji „Mój T‑Mobile” startuje wyjątkowo dzień wcześniej. Już dziś klienci z abonamentem, na kartę i w MIX-ie mogą kilkoma kliknięciami aktywować darmowy pakiet aż 15 GB do wykorzystania w kraju.

Najnowszy benefit w ramach akcji Happy Fridays użytkownicy aplikacji mogą włączyć od dziś do piątku 31 stycznia do końca dnia. Osoby, które zdecydują się na zainstalowanie aplikacji, zyskają w niej nie tylko cotygodniowe prezenty od T‑Mobile, ale także wygodny sposób zarządzania usługami.

Dzieki aplikacji „Mój T‑Mobile ” można podpiąć wiele numerów na tym samym koncie, kontrolować wszystkie bieżące koszty dla każdego z nich oraz opłacać i przeglądać faktury.

Zobacz także:

Play daje kolejną szansę na wytrząśnięcie GB w Play24

Piątki coraz bardziej happy

Od momentu wprowadzenia Happy Fridays w T‑Mobile klienci operatora mieli okazję skorzystać już z wielu ciekawych prezentów, od zniżek na urządzenia po darmowe usługi dodatkowe. W styczniu do tego zestawu dołączyły także podarunki od partnerów biznesowych T‑Mobile, takie jak np. rabaty na Cewe Fotokalendarz od Cewe.pl.

Szczegółowy regulamin oferty promocyjnej Happy Fridays.

Pobierz aplikację mobilną Mój T-Mobile i co tydzień odbieraj prezenty:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa