Bitmoji TV z 4-minutowymi animacjami z udziałem Twojego awatara

Twoja cyfrowa jaźń Bitmoji może od teraz wystąpić w różnych serialach telewizyjnych z udziałem Twoich znajomych ze Snapchata.

Bitmoji TV

Pierwszy odcinek nowego serialu stworzonego dla Snapchata będzie dostępny w nowej usłudze Bitmoji TV już od najbliższej soboty (1 lutego 2020) a Twój awatar Bitmoji będzie mógł wystąpić w różnych scenariuszach. Pomyśl: show telewizyjne, opera mydlana, sitcom itp.

Znajomy, z którym ostatnio rozmawiałeś na Snapchacie zostanie wciągnięty jako współgrający, co stanowi bardzo interesującą konfigurację w zależności od tego, kim są Twoje kontakty w aplikacji.

Aby obejrzeć odcinki, należy przejść do Odkrywaj (Discover) w aplikacji Snapchat i poszukać Bitmoji TV. Możesz też wysyłać odcinki do znajomych. Pierwszy sezon składa się z 10 trzy- lub czterominutowych odcinków, które będą udostępniane w sobotnie poranki.

Bitmoji TV to ewolucja Bitmoji Stories, komiksów z Twoim awatarem w zabawnych sytuacjach (podobnych do Bitstrips, wczesnego wcielenia Bitmoji). Pierwszy odcinek był bardzo podobny do serialu Futurama, dostosowany do pokolenia Z – głównej grupy użytkowników Snapchata.

CEO Bitmoji Ba Blackstock nazywa to „rozrywką opartą na awatarach” i postrzega to jako przyszłość. „Jest to nowa kategoria spersonalizowanych treści, która jest wyjątkowym doświadczeniem dla każdego indywidualnego widza” – powiedział dla Engadget. W nadchodzących odcinkach pojawią się „naprawdę świetni komicy”, powiedział Blackstock, chociaż nie mógł ujawnić  nazwisk innych niż Jackson (który nie jest komikiem).

Bitmoji TV (Snapchat screen)

Czy Bitmoji TV to kolejny etap rozrywki i komuniakcji? Z pewnością będzie zabawne zobaczyć siebie w filmie – ale na jak długo? Dla tych, którzy używają Bitmoji i Snapchata, nowy serial telewizyjny będzie kolejnym sposobem na dzielenie się zabawnymi chwilami z przyjaciółmi. Ci, którzy tego nie robią, być może będą musieli poczekać, aż Instagram wymyśli własnego klona tej funkcji…

źródło: Engadget