Twój bank nie obsługuje Apple Pay? Możesz dodać swoją kartę do Curve!

Od teraz możesz płacić Apple Pay podłączając dowolną kartę wydaną w Europie (w tym w Polsce) do aplikacji Curve!

Płatności Apple Pay przez aplikację Curve

Curve jest podobna do innych usług przedpłaconych kart MasterCard, takich jak Revolut – polega na podłączeniu fizycznej karty do aplikacji mobilnej, która następnie umożliwia doładowanie karty na żądanie, zamrożenie środków itd. Mimo, że usługa jest przeznaczona głównie dla podróżujących za granicą, oferując wymianę walut ze średnimi kursami i bezpłatne wypłaty z bankomatów, to możesz również korzystać z karty Curve we własnym kraju.

Jednak Curve ma coś jeszcze, czego nie mają inne usługi –  umożliwia podłączenie dowolnej liczby kart płatniczych, a następnie przełączanie się między nimi. Dokonując transakcji kartą Curve, możesz przypisać wydatki do dowolnej z połączonych kart. Co więcej, możesz to zrobić nawet po fakcie, jeśli zapomniałeś ustawić kartę, którą chciałeś obciążyć dla danej transakcji.

Curve pozwala wydawać pieniądze z dowolnego konta przy użyciu tylko jednej karty Curve Mastercard®. Załaduj karty debetowe i kredytowe Mastercard lub Visa do aplikacji Curve i wydawaj, używając tylko Curve Mastercard.

Możesz wybrać konto, które chcesz obciążyć przy płatnościach Curve – wystarczy otworzyć  aplikację mobilną Curve i wybrać odpowiednią kartę bankową – to konto natychmiast stanie się „aktywne”.

Zobacz także:

Za każdym razem, gdy wydajesz pieniądze w sklepie, w internecie lub wyciągasz kasę z bankomatu, zostanie obciążone konto wybrane w aplikacji (odbywa się to w ciągu kilku sekund, nawet gdy jesteś przy kasie!). Dodatkowo możesz w dowolnym momencie sprawdzić swoją historię wydatków i swoją aktualnie aktywną kartę w aplikacji.

Curve otrzymało dziś wsparcie dla płatności Apple Pay

Jak dodać kartę Curve do Apple Pay? Na iPhonie otwórz aplikację Wallet i dotknij znaku plus [+]. Na Apple Watchu otwórz aplikację Apple Watch na iPhonie i wybierz „Wallet i Apple Pay”, a następnie dotknij „Dodaj kartę kredytową lub debetową”.

Ustaw preferowaną kartę jako domyślną metodę płatności dla transakcji Curve, a następnie możesz używać Apple Pay i obciążać tę kartą, nawet jeśli Twój bank nie oferuje płatności Apple Pay!

Dodawanie karty Curve do usługi Apple Payu

Niestety Curve nie jest jeszcze dostępny w USA, ale wsparcie Apple Pay dla dowolnej karty płatniczej przez Curve dostępne jest w 31 krajach europejskich: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Nederlandy (daw. Holandia), Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Zjednoczone Królestwo (z wyjątkiem Crown Dependencies: Jersey, Guernsey i Isle of Man)

Skorzystaj z promocji Curve i otrzymaj 10 GBP na swoje konto!

Promocja Curve na 10 GBP

Warunki otrzymania 10 GBP dla użytkowników serwisu mobiRANK.pl: 

  1. Pobierz aplikację na Androida lub iOS-a ze sklepu App Store lub Google Play – za pomocą linku, który otrzymasz od Curve, po podaniu numeru telefonu (przyciski poniżej).
  2. Zarejestruj się w Curve i dołącz do ponad 2 mln użytkowników
  3. Dodaj i zweryfikuj swoją pierwszą kartę.
  4. Dokonaj swojej pierwszej transakcji kartą Curve. Nie musisz czekać aż otrzymasz swoją fizyczną kartę. Wystarczy, że dodasz kartę Curve do Apple Pay lub Google Pay i zapłacisz telefonem.  
  5. 10 GBP automatycznie pojawi się na Twoim koncie Curve Cash.

Pobierz aplikację za pośrednictwem poniższego linku – podając numer telefonu otrzymasz link do pobrania aplikacji na iOS-a i Androida oraz zarejestrujesz się w promocji uprawniającej do otrzymania 10 funtów:

Pobierz z App Store
Pobierz z Google Play

Warunki promocji

Może Cie zainteresować także:

źródło: Curve