Motorola chce, abyś ostrożnie korzystał ze składanego Razra

Motorola opublikowała wideo, które ma nauczyć użytkowników jak używać nowy telefon Razr – według firmy nierówności na wyświetlaczu telefonu składanego są normalne.

Motorola razr (2019) - smartfon z klapką

Teraz, gdy zmartwychwstały Razr Motoroli jest dostępny w przedsprzedaży, marka wydała szereg filmów wideo, które przedstawiają i wyjaśniają funkcje urządzenia.

Jeden z filmów „Caring for Razr” ostrzega użytkowników, aby ekran był suchy, unikali ochraniaczy ekranu, uważali na ostre przedmioty i zamykali telefon przed wrzuceniem go do kieszeni.

Nie zakładaj jednak, że wysiłki mające na celu wyeliminowanie zwykłego zgięcia telefonu spowodowały, że wyświetlacz jest idealnie płaski. Jak zauważył serwis The Verge, Moto mówi użytkownikom, że „guzki na wyświetlaczu są normalne”.

Nie są to całkowicie szokujące szczegóły, ale sprzypominają o tym, że składane telefony są jeszcze w powijakach. W związku z tym ważne jest, aby wiedzieć, czy wydajesz 1500 USD (prawie 6 000 zł), aby zostać wczesnym testerem. Składane smartfony z pewnością z czasem staną się bardziej wytrzymałe, ale na razie będziemy musieli sobie poradzić z ich dziwactwami i niedoskonałościami.

Motorola razr™ – ikona powraca do Polski

źródło: The Verge via Engadget