„Mahjong Crimes” – połączenie madżonga i kryminału Agathy Christie

Graj w „Mahjong Crimes” i rozwiąż zagadkę Morderstwa w Orient Expressie Agathy Christie – rozwiązując zagadki odkryjesz wskazówki pomagające rozwikłać tajemnicę.

„Mahjong Crimes” to połączenie klasycznego mahjonga i kryminału „morderstwo w Orient Expressie” Agathy Christie

Gra logiczna „Mahjong Crimes” jest wyjątkowym połączeniem klasycznego Mahjonga i kryminału „Morderstwo w Orient Expressie” Agathy Christie. Można ją pobrac za darmo na urządzenia z systemami iOS i Android.

Utrzymana jest w stylu klasycznej chińskiej gry z bogata stylistyką z okresu słynnej powieści kryminalnej z Herkulesem Poirot w roli głównej. W tej ciekawej mieszance dostępnych jest  250 poziomów Mahjong Solitaire, dzięki którym odblokujesz wskazówki podczas podróży przez 5 różnych scenariuszy w kultowej tajemnicy z powieści Christie.

Wchodząc do swojego eleganckiego przedziału na pokładzie Orient Expressu, czeka Cię 1 z 7  odmian klasycznej gry w układanie płytek madżonga. Być może będziesz musiał pokonać czas, aby odkryć ukrytą wskazówkę. Płytki mogą zawierać litery zamiast chińskich znaków, a dopasowanie tych liter stanowi ważny aspekt zagadki. Musisz wykazać się spostrzegawczością, aby dostrzec identyczne płytki i je sparować, aby wyczyścić planszę i przejść dalej. Użycie ulepszeń może pomóc przejść przez trudne plansze na czas i zebrać niesamowite nagrody po drodze.

Rozgrywka jest zabawna i jest to jedyna gra Mahjong, która powiązana jest z powieścią kryminalną Agathy Christie: To niesamowite, że historia Agathy Christie nabiera tak genialnego kształtu w grze z XXI wieku – mówi James Prichard, prezes i dyrektor generalny Agatha Christie Ltd (który również jest prawnukiem niezwykłej pisarki).

Najważniejsze funkcje gry „Mahjong Crimes – Mahjong & Mystery”:

  • ponad 250 urzekających poziomów klasycznej gry Mahjong połączona z zagadką jednego z najpopularniejszych kryminałów na świecie,
  • nową mechanika układanki,
  • niezwykłe nawiązanie do powieści Morderstwo w Orient Expressie (Murder on the Orient Express) Agathy Christie,
  • specjalne przedmioty ułatwiające przejście trudniejszych poziomów,
  • wyjątkowe zestawy płytek,
  • gra nie wymaga połączenia z internetem – można grać wszędzie i o dowolnej porze!

Czy zdołasz rozwiązać te urzekające zagadki i przy okazji tajemniczą zbrodnię w Mahjong Crimes? Gra jest aktualizowana, a kolejne poziomy, tajemnice i zestawy płytek są dodawane regularnie.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Może Cie zainteresować także:

John Malkovich jako Poirot w serialu „The ABC Murders” (BBC One)

źródło: SpilGames – Solve Agatha Christie’s Murder on the Orient Express in Mahjong Crimes