„Premie za ankiety Google” dostępne także w Polsce

Aplikacja do wypełniania ankiet „Premie za ankiety Google”, za które Google płaci pieniądze do wydania w sklepie Google Play, dostępna jest od teraz także w Chile, Polsce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Premie za ankiety Google

W aplikacji mobilnej Premie za ankiety Google (aplikacji stworzonej przez zespół Ankiet Google) możesz wypełniać krótkie ankiety i zdobywać środki do wydania w sklepie Google Play.

W zeszłym roku premie wielu użytkowników wygasły bez ostrzeżenia, co wynikało z niezamieszczenia daty wygaśnięcia salda – na szczęście Google naprawiło swój błąd. Teraz Google rozszerza dostępność ankiet na kolejnych rynkach: w Chile, Polsce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tej usługi, Premie za ankiety Google to aplikacja, która korzysta z Twojej lokalizacji i historii wyszukiwania, aby zadawać pytania o to, gdzie byłeś i czego szukałeś. W zamian Google przyznaje kredyt w sklepie Google Play kwotą zależną od zadanego pytania. Jest to bardzo przydatny sposób na gromadzenie środków w do wydania w Google Play – wielu użytkowników zgromadziło już setki dolarów na przestrzeni lat.

Może Cię zainteresować także:

iPhone jako fizyczny klucz bezpieczeństwa do konta Google

Jak zdobywać premie za ankiety Google?

To bardzo proste: pobierz aplikację (przycisk na dole wpisu) i odpowiedz na podstawowe pytania o sobie. Google będzie przesyłać Ci ankiety mniej więcej raz na tydzień (może to być częściej lub rzadziej). Gdy pojawi się odpowiednia ankieta, zobaczysz powiadomienie na komórce. Za jej wypełnienie możesz otrzymać nawet 4,00 zł na swoje konto PayPal.

Zrzuty ekranu z aplikacji „Premie za ankiety Google”
Zrzuty ekranu z aplikacji „Premie za ankiety Google”

Pytania są różnorodne: od „Które logo jest najlepsze?”, przez „Która promocja jest najbardziej atrakcyjna?”, po „Kiedy planujesz najbliższą podróż?”.

Aplikacja Premie za ankiety Google dostępna jest tylko dla użytkowników smartfonów z systemem Android:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Android Police