„Narcos: Idle Cartel” na podstawie serialu jeszcze w tym roku

Zapowiedziano nową grę mobilną „Narcos: Idle Cartel” opartą na popularnym serialu serii Netflixa „Narcos”.

Gra mobilna Narcos: Idle Cartel

Netflix dał Tilting Point zielone światło na stworzenie nowej gry mobilnej opartej na serialu Narcos. Gra nazywa się Narcos: Idle Cartel i będzie dostępna na urządzeniach z Androidem i iOS-em jeszcze w 2020 roku.

To nie jest pierwsza gra mobilna oparta o Narcosa, ale jeśli nie podobały Ci się poprzednie, wkrótce będziesz mógł wypróbować nowy tytuł. W tej chwili użytkownicy Androida mogą wstępnie zarejestrować się w Google Play Store, ale użytkownicy iOS będą musieli poczekać na premierę.

Jak sama nazwa gry wskazuje, jest to gra typu clicker, która stawia graczy w centrum historii Narcosa, gdy docierają na szczyt międzynarodowej firmy kartelowej. Nie będziesz przemycał narkotyków, ale będziesz musiał zbudować i ulepszyć własną działalność kartelu od podstaw.

Zobacz także: Oryginalna gra Netflix Infinite Runner z bohaterami seriali

Gra przeznaczona jest dla wielu graczy, którzy będą rywalizować ze sobą w ograniczonym czasie. Zwycięzcy otrzymają specjalne nagrody i tak zwane przysługi od słynnego El Patrona i innych kultowych postaci z serii Netflixa.

Zrzuty ekranu z gry mobilnej „Narcos: Idle Cartel”
Zrzuty ekranu z gry mobilnej „Narcos: Idle Cartel”

W miarę postępów w grze będziesz mógł odblokowywać nowe postacie i ulepszać je, zapewniając dostęp do lepszych nagród i stałych ulepszeń w linii produkcyjnej. Fabuła podzielona jest na odcinki, z których każdy ma inne cele, które należy wypełnić, aby odblokować nowe.

źródło: iPhoneHacks