Drugi sezon serialu „Przystań” dostępny na HBO GO

Hiszpański thriller kryminalny pt. „Przystań” doczekał się drugiego sezonu i już można obejrzeć go w całości na HBO GO.

Serial „Przystań” (El embarcadero, The Pier)

W serwisie HBO GO pojawiły się właśnie nowe odcinki 2. sezonu serialu Przystań (tyt. oryg. El embarcadero, ang. The Pier) , który miał swoją premierę w zeszłym roku. Kolejna część, to kontynuacja tajemniczej historii śmierci Oscara, jego żonie architektce, która po zagadkowej śmierci męża odkrywa, że prowadził on podwójne życie u boku innej kobiety.

Kiedy Alexandra (Verónica Sánchez) ujawnia Verónice (Irene Arcos), że jest wdową po Oscarze (Álvaro Morte), ich nowo powstała więź wisi na włosku. Obie zaszły jednak już za daleko, aby teraz się wycofać. Kobiety muszą dowiedzieć się, jaką rolę odgrywają szemrane interesy Oscara w jego śmierci, a także jak ich własne życie potoczy się dalej.

Autorami nowego sezonu są ponownie Álex Pina i Esther Martínez Lobato, odpowiedzialni za takie tytuły jak Dom z papieru (tyt. oryg. La Casa de Papel ) Uwięzione (tyt. oryg. Vis a vis), Paco i jego ludzie (tyt. oryg. Los hombres de Paco) czy Kamikaze.

W rolach głównych występują: Verónica Sánchez (Grubasy), Irene Arcos (Szkoła dla elity), Álvaro Morte (Planeta 25, Dom z papieru)

Drugi sezon serialu Przystań sensacyjnego poruszającego kwestie kłamstwa, miłości i zdrady, składa się z ośmiu odcinków i już można oglądać go w całości w serwisie streamingowym HBO GO.

Oglądaj na HBO GO

źródło: HBO Polska