Łap równowagę i pędź do góry w „Magic Bridge!”

Cel tej prostej, a zarazem niesamowicie wciągającej gry zręcznościowej da się opisać jednym zdaniem: musisz wspiąć się na szczyt drzewa. Magic Bridge! prezentuje się uroczo, ale bardzo szybko pokazuje pazurki.

Magic Bridge! (Super Cat Tales) gra mobilna

Przejmij kontrolę nad ruchomą platformą, zamocowaną we wnętrzu wydrążonego dębu, i przechylaj ją, kiedy niczym winda wznosi się coraz wyżej. Posadź na niej wybranego przez siebie kotka i spraw, by omijał przeszkody i zbierał monety, zsuwając się w lewo lub prawo.

Sekret tkwi w tym, by wykonywać jak najmniejsze ruchy platformą. Delikatnie zmieniaj kąt nachylenia i pędź przez wąskie szczeliny. Omijaj ślimaki w spiczastych muszlach i rzędy najeżonych kolcami kulek, które ograniczają Ci pole manewru.

Twój kot nie zacznie się ześlizgiwać, dopóki nie zwiększysz kąta nachylenia, dlatego kolejne ruchy musisz planować z wyprzedzeniem. Z początku bardzo łatwo o gwałtowne manewry, które wpakują futrzaka w tarapaty. Co prawda pierwsze zderzenie jedynie go ogłuszy, ale jeśli trafisz na kolejną przeszkodę, zanim kotek dojdzie do siebie, grę będzie trzeba zacząć od początku.

Oto porcja dynamicznej, zręcznościowej rozrywki w uroczej oprawie

Mogłoby się wydawać, że dziesięć sekund to bardzo mało, ale kiedy z góry już nadciąga kolejny zestaw przeszkód, czekanie bywa trudne. Za uzbierane monety możesz odblokowywać nowe koty. Niektóre umożliwiają szybsze przechylanie platformy, a inne zmniejszają tempo jazdy w górę, dając Ci więcej czasu na reakcję.

Zobacz także:

W „Poly Bridge” możesz skonstruować cuda architektury

Z pewnością spodobają Ci się też kotki, które szybciej pozbywają się efektów ogłuszenia. Poziom trudności rośnie przy przekraczaniu punktów kontrolnych — jeśli uzyskasz dwucyfrowy wynik, to znak, że idzie Ci naprawdę dobrze!

Gra Magic Bridge! to istny wilk w owczej skórze, czy raczej drapieżny lew przebrany za słodkie kociątko, ale w tym właśnie tkwi jej największy urok.

Grę „Magic Bridge!” pobierzesz za darmo na urządzenia z systemami iOS i Android:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska