„Westworld” powraca z 3. sezonem 15 marca

Zobacz najnowszy zwiastun trzeciego sezonu serialu HBO pt. „Westworld”, który zwiastuje dziesięciolecia dystopii dla ludzkości.

Westworld 3

Trzeci sezon Westworld zadebiutuje na HBO i HBO GO 15 marca 2020 roku. Najnowszy zwiastun przewiduje dla ludzkości kilka dystopijnych dekad związanych z „dywergencją”. Zaczyna się od bieżących problemów, takich jak protesty w Hongkongu i impeachment Trumpa, a następnie przechodzi do bardziej złowieszczych przyszłych wydarzeń, w tym trzeciej rewolucji rosyjskiej.

Jak już się dowiedzieliśmy, trzeci sezon rozgrywał się będzie nie tylko w parku, ale także w świecie zewnętrznym. Widzieliśmy, jak Dolores wchodzi w interakcję z pracownikiem budowlanym granym przez Aarona Paula, i dowiedzieliśmy się, że jest jej celem. W fabule pojawi się również przerażająca firma Incite, która przypomina współczesnych gigantów technologicznych z Doliny Krzemowej.

Najnowszy zwiastun daje nam nieco więcej informacji o tym, jak powstała sztuczna inteligencja Westworld. Szereg chaotycznych wydarzeń przeistoczyło się w ogromny problem dla ludzkości, który został uratowany przez coś, co nazywa się „Systemem” w 2039 r. Użycie wątku zamieszek w Hongkongu jako części fabuły wydaje się nie mieć większego znaczenia i zostało użyte, aby zademonstrować wzrost dystopii.

Zobacz także:

Gra mobilna „Westworld” pojawi się już w kwietniu

Współtwórca, Jonathan Nolan, powiedział, że świat jest nadal dość poplątany pomimo Systemu, ale w przeciwieństwie do Łowcy Androidów (Blade Runner) i innych dystopijnych fikcji, sfilmowali go w ładnych miejscach i w zupełnie innym świetle.

Serial Westworld ucierpiał z powodu słabego drugiego sezonu po ogromnym sukcesie pierwszego sezonu. Widzowie bez wątpienia będą mniej skłonni do tolerowania nudnych odcinków, jeśli powtórzy się historia z ostatnich odcinków. Z pewnością zobaczymy wiele nowych twarzy, w tym Paula, Vincenta Cassela, Lenę Waithe i Marshawn Lynch.

źródło: @WestworldHBO via Engadget