1 milion GB dla miliona klientów nju mobile!

Nju mobile ma już 1 milion klientów, z tej okazji operator przygotował upominek i rozdaje 1 mln GB, czyli po 1 GB dla każdego!

1 mln klientów w nju mobile (styczeń 2020)

Z usług nju mobile korzysta już 1 000 000 klientów, aż 70 proc. z nich wybrało ofertę na abonament. Marka wciąż wyróżnia się na polskim rynku brakiem długiej umowy i równymi warunkami dla wszystkich klientów.

Gdy ponad 6 lat temu uruchamialiśmy nju mobile zaproponowaliśmy klientom coś zupełnie nowego. Prostą i tanią ofertę bez limitów i długoterminowej umowy. To była rewolucja na rynku. Klienci docenili takie podejście i są z nami, bo tego chcą, a za staż dostają coraz większy pakiet gigabajtów do wykorzystania. Dziś najlepiej widać jak dobrze ten pomysł się sprawdził, bo już milion osób korzysta z nju mobile – powiedział Mariusz Gaca, wiceprezes zarządu ds. rynku konsumenckiego Orange Polska.

Od wprowadzenia nju mobile, czyli kwietnia 2013 roku, nieprzerwanie z oferty korzysta 53 klientów. Dla nich operator przygotował specjalny upominek. Ponadto dla wszystkich użytkowników aż 1 000 000 GB internetu do wykorzystania, czyli po 1 GB dla każdego.

Nju mobile nadal wyróżnia się na polskim rynku brakiem długiej umowy i równymi warunkami dla wszystkich klientów. Z oferty abonamentowej można zrezygnować w ciągu miesiąca, a za usługi, z których w danym miesiącu klienci nie korzystają, nie płacą. Za to, za staż w nju mobile otrzymują rosnący pakiet gigabajtów, nawet do 60 GB miesięcznie w ofercie głosowej.

Jak samodzielnie wymienić kartę SIM w Orange i nju?

Klienci najchętniej wybierają abonament za 29 zł, gdzie otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet gigabajtów, który z początkowych 10 GB rośnie w ciągu 2 lat do 30 GB. Można też korzystać z usług w parach, wystarczy dokupić dodatkowy numer za 9 zł miesięcznie.

Statystyczny klient nju mobile

  • ma 31-45 lat i najczęściej mieszka w dużym mieście,
  • wybiera nju mobile dzięki rekomendacji rodziny i znajomych, którzy wcześniej skorzystali z usług sieci,
  • szczególnie docenia atrakcyjną ofertę cenową, możliwość korzystania za niewielką dopłatą z dwóch numerów oraz rosnący pakiet gigabajtów za staż.

Aż 70 proc. klientów ma ofertę na abonament, a 40 proc. korzysta z dwóch lub więcej numerów w sieci.

źródło: informacja prasowa