Patricia Arquette wystąpi w serialu „Severance” na Apple TV+

W listopadzie 2019 roku została zapowiedziana kolejna produkcja dla serwisu streamingowego Apple TV+ zatytułowana „Severance”, w której zobaczymy m.in. Patricię Arquette.

Patricia Arquette podczas rozdania Złotych Globów 2020
Patricia Arquette podczas rozdania Złotych Globów 2020

Główną rolę w serialu zagra prawdopodobnie Adam Scott (Big Little Lies) dołaczy do niego kolejna znzna twarz, która będzie częścią obsady.

Serwis Variety poinformował, że Patricia Arquette (Ucieczka z Dannemory, The Act), która właśnie wygrała rolę najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu, miniserialu lub filmie podczas tegorocznych Złotych Globów, dołączy do obsady Severance wraz ze Scottem.

O czym będzi e serial? Thriller w miejscu pracy na przykładzie Lumen Industries, firmie, która stara się zmienić równowagę między życiem zawodowym a prywatnym na wiele sposobów. Mark jest osobą z „mroczną przeszłością” i stara się zebrać w miarę rozwoju serii.

Scott będzie główną gwiazdą serialu, wcielając się w rolę Marka.

Ben Stiller (Night In the Museum) będzie kierował serią, a także będzie producentem wykonawczym. Prace nad produkcją trwają już od miesięcy. Dan Erickson będzie pisał scenariusz i jest twórcą serialu.

Nie wiadomo jednak, kiedy Severance zadebiutuje na Apple TV+.

źródło: iDownloadBlog via Variety