CES 2020: Wibrator Lioness 2 doprowadzi do orgazmu dzięki AI

Zaprezentowane na targach CES 2020 nowe funkcje oprogramowania wibratora Lioness 2 pozwolą osiągnąć orgazm dzięki sztucznej inteligencji.

Lioness Generation 2

W 2018 roku wibrator Lioness Generation 1 miał poprawić orgazm użytkowników poprzez szczegółowe gromadzenie danych. Dwa lata później Lioness zaprezentowała Generation 2 – nowy wibrator, w którym zaimplementowano nową funkcję opartą na danych z ponad 30 000 przeanalizowanych orgazmów, aby zdobyć wskazówki oparte na sztucznej inteligencji na temat najlepszego doświadczenia.

Druga generacja urządzenia opiera się nie tylko na dużych zbiorach danych, śledzi także poszczególne sesje i oferuje wskazówki dostosowane się indywidualnie do zachowania każdego użytkownika.

Lioness mierzy ciepło ciała i ruchy dna miednicy, aby śledzić podniecenie, orgazm i wszystko co dzieje się pomiędzy. Aplikacja mobilna Lioness wyświetla z kolei wykres wzorców dna miednicy i oferuje istotne informacje na przyszłe sesje na podstawie danych przesłanych przez użytkownika i odpowiedzi fizjologicznych.

Wszystkie aktualizacje oprogramowania Lioness Generation 2 pojawią się również dla 1. generacji wibratora. Firma zdaje sobie sprawę z tego, że jest to urządzenie premium i chce, aby ludzie mogli korzystać z tego, co już mają, dzięki ciągłym dodawanie nowych przez wiele lat.

źródło: Engadget