Spod prysznica Moxie leci woda i muzyka

Kohler połączył siły z Harmanem Kardonem, aby umieścić bezprzewodowy głośnik w głowicy słuchawki prysznicowej Moxie!

Moxie – głośnik w słuchawce prysznicowej
Moxie – głośnik w słuchawce prysznicowej

Jest jeszcze wiele rzeczy, które mogą się przydać, a których jeszcze nikt nie stworzył. Jedną z nich jest słuchawka prysznicowa Moxie zintegrowana z głośnikiem bezprzewodowym, dzięki czemu spod prysznica leci wraz wodą leci myzyka!

Zaprezentowana w piątek głowica prysznicowa Moxie z głośnikiem bezprzewodowym jest standardową słuchawką prysznicową z wyjmowanym inteligentnym głośnikiem bezprzewodowym, który wpasowuje się w środek głowicy i jest utrzymywany magnetycznie. Jest zasilany technologią Harman Kardon i, jak można się spodziewać, oferuje sterowanie głośnomówiące za pośrednictwem wbudowanego asystenta głosowego.

Co zaskakujące, nie jest to nowa koncepcja Kohlera. Podobny gadżet powstał pod koniec 2012 roku i nawet nazywał się tak samo. Jednak tamta wersja nie wygląda tak elegancko jak nowszy model, ale nie nalezy się tego spodziewać po 6-letnim produkcie.

Może Ci się spodobać:

Mi Smart Sensor Set dostępny w Polskiej dystrybucji

Według The Verge nowy głośnik Moxie będzie sprzedawany za 99 USD lub 159 USD, jeśli chcesz wersję z Alexą. Ponadto potrzebujesz samej głowicy prysznicowej, która kosztuje dodatkowe 70 USD, ale przypuszczam, że tak naprawdę nie potrzebujesz tej części, aby cieszyć się melodiami pod prysznicem.

Ilustracja przedstawiająca części urządzenia Moxie (po rozłożeniu)
Ilustracja przedstawiająca części urządzenia Moxie (po rozłożeniu)

Kohler zapewnia, że głośnik wytrzyma do pięciu godzin na jednym ładowaniu i ma ocenę wodoodporności IPX67. Powinien pojawić się w sprzedaży jeszcze w 2020 roku.

źródło: TechSpot via The Verge – Kohler puts an Alexa-enabled smart speaker in a showerhead