„Ciche miejsce 2” w kinach 20 marca 2020 roku

Obejrzyj z włączonym dźwiękiem zwiastun filmu „Ciche miejsce 2” – Emily Blunt po raz kolejny znajduje się w świat, gdzie lepiej nie hałasować!

Film „Ciche miejsce 2”

Paramount Pictures udostępnił dzisiaj pierwszy zwiastun filmu Ciche miejsce 2 (tyt. oryg. A Quiet Place Part II), który jest kontynuacją horroru o rodzinie Abbottów i ich walce o przetrwanie w potwornym świecie.

Sequel rozgrywa się wkrótce po wydarzeniach z pierwszej części,, w której Evelyn (Emily Blunt) i Lee Abbott (John Krasinski) walczą, aby chronić swoje dzieci Regana (Millicent Simmonds) i Marcusa (Noah Jupe), przed okrutnymi mutantami, które polują dzięki swojemu wyjątkowo dobremu słuchowi.

Nowy zwiastun, który pojawia się kilka tygodni po krótkim zwiastunie pokazywanym w kinach, cofa się w czasie do chaotycznego dnia, w którym potwory zaatakowały po raz pierwszy zaskoczone miasteczko. (Ostrzeżenie spoilery!) Tymczasem, kiedy Lee nie żyje, Evelyn i jej dzieci, w tym noworodek, którego urodziła podczas tej fatalnej nocy, muszą teraz opuścić dom i udać się do świata zewnętrznego, gdzie pojawiają się nowe zagrożenia!

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu:

Krasinski napisał scenariusz i wyreżyserował Ciche miejsce 2. Cillian Murphy z Peaky Blinders występuje w filmie jako człowiek o tajemniczych intencjach. W filmie występuje także Djimon Hounsou z Shazam! Niewiele wiadomo o tym, w co grają ci faceci, ale postać Murphy’ego wydaje się dość zaskoczona widokiem niemowlęcia – a przynajmniej zaniepokojona. Ma własne wspomnienia z tego dnia, kiedy potwory zaatakowały: „Pozostali ludzie nie są ludźmi, których warto ocalić” – szepcze.

Sprawdź także:

Film Ciche miejsce 2  trafi do kin 20 marca 2020 roku.

źródło: Entertainment Weekly