Apple Watch Series 5 (PRODUCT)RED™ w 2020 roku?

Nowy smartwatch Apple Watch Series 5 z serii (PRODUCT)RED™ może zostać wprowadzony na rynek w 2020 roku.

Apple Watch Series 5 (PRODUCT)RED™
Apple Watch Series 5 (PRODUCT)RED™ fot. MacRumors, Ryan Barrieau

Apple może planować rozszerzenie swojej oferty Apple Watch Series 5 o nowy model z serii (PRODUCT)RED w przyszłym roku – tak donosi francuski blog WatchGeneration.

Według raportu, że niepublikowany jeszcze zegarek Apple’a pojawił się na krótko w nieokreślonej bazie danych Apple, prawdopodobnie byłby to model aluminiowy z podobnym czerwonym wykończeniem jak iPod touch. Nowy kolor byłby oferowany wraz z istniejącymi opcjami srebrnej, kosmicznej szarości i złotej aluminiowej obudowy.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie nowy model Apple Watcha mógłby zostać wydany, ale wiosna jest całkiem możliwa. Apple wprowadziło wersje (PRODUCT)RED dla iPhone’a 7 i iPhone’a 8 odpowiednio w marcu 2017 roku i kwietniu 2018 roku.

Apple przekazuje część wpływów z każdego sprzedanego urządzenia oznaczonego (PRODUCT)RED na rzecz globalnej walki z AIDS, gruźlicą i malarią, gromadząc ponad 220 milionów dolarów od 2006 roku. Apple sprzedaje szeroką gamę produktów RED (PRODUCT)RED, od obudowy iPhone’a i iPada do słuchawek i głośników Beats.

Może Cię zainteresować także:

Razem z (RED) walcz o to, by położyć kres AIDS

źródło: MacRumors