„Filmr” i „Lords Mobile” z dzisiejszą niespodzianką w App Storze

W sobotę 28 grudnia pojawiły się już przedostatnie niespodzianki świąteczne w sklepie z aplikacjami mobilnymi App Store – oferty specjalne w „Filmr” i „Lords Mobile”.

Świąteczne niespodzianki w sklepie App Store z 28 grudnia 2019
Świąteczne niespodzianki w sklepie App Store z 28 grudnia 2019

Jeżeli jesteś miłośnikiem filmowania to dzisiaj jest doskonała okazja, aby nabyć o połowę tańszą subskrypcję w aplikacji mobilnej Filmr – Video Editor & Filter. A dla tych, którzy uwielbiają strategiczne gry mobilne, przygotowano specjalny pakiet w obniżonej cenie! To już piąty z sześciu obiecanych przez Apple’a prezentów świątecznych. Wczoraj mogliśmy skorzystać z ofert w „Tennis Clash” i „Meditopia”.

Nagrywaj, edytuj i udostępniaj ekstra filmiki w aplikacji „Filmr – Video Editor & Filter”

Niespodzianka App Store (28 grudnia): Filmr
Niespodzianka App Store (28 grudnia): Filmr

Jeśli w Rolce z aparatu masz całą masę świątecznych nagrań, dzięki Filmr: Prosty w Obsłudze Edytor Wideo, Muzyki, AR zrobisz z nich pełne odlotowych efektów filmiki!

Ta wszechstronna aplikacja do edycji wideo pozwoli Ci m.in. przycinać i obrabiać nagrania oraz dodawać do nich muzykę, tekst, naklejki czy filtry. I bajerancki klip w sam raz na media społecznościowe już gotowy!

A ponieważ na czadowe filmiki jest pora cały rok, twórcy Filmr oferują Ci 50% zniżki na roczną subskrypcję aplikacji. Nie przegap — oferta obowiązuje tylko dzisiaj!

Światła, kamera, akcja!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

„Lords Mobile” – podbijaj nowe krainy i buduj własne imperium

Niespodzianka App Store (28 grudnia): Lords Mobile
Niespodzianka App Store (28 grudnia): Lords Mobile

W grze Lords Mobile podbój to nadal najlepszy sposób na rozbudowę imperium. Połóż podwaliny pod swoje królestwo, a następnie chroń je przed chciwymi wrogami i buduj przyjaźnie oraz sojusze — a wszystko to w imię walki o wpływy i każdy kolejny kawałek ziemi. Poznaj wybuchową mieszankę wyzwań, strategii, rywalizacji i pogoni za władzą!

Chcesz stanąć do walki o miano najpotężniejszego władcy? Tylko dziś Lords Mobile oferuje wyjątkowy pakiet na koniec roku („Year-End Bonus Pack”) z mnóstwem klejnotów i zasobów za jedną trzecią jego wartości! Więcej szczegółów poznasz, odwiedzając sklep w grze.

Czy zdołasz podbić cały świat?

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska