Zakręcona gra mobilna z pierścieniami „Rings.”

Pierścień tu, pierścień tam, i następny – a niech to, o jeden za dużo. W dodatku trzeci ma zły kolor. Trudno, w „Rings.” dasz radę, w końcu jesteś w tym mistrzem!

Gra mobilna „Rings.”

Gra mobilna Rings. potrafi trzymać w napięciu. W tej grze logicznej każdy ruch niesie ze sobą konsekwencje, więc wszystko jest w Twoich rękach. Nie zepsuj tego. Jeden fałszywy ruch i koniec gry. Czasem opłaca się jednak podjąć ryzyko — stawką jest dodatkowy czas.
Fortuna kołem się toczy. Albo raczej pierścieniem.

Zasada jest prosta: zbierz co najmniej trzy pierścienie w tym samym kolorze, by usunąć je z planszy i otrzymać punkty. Na każdym z dziewięciu pól zmieszczą się trzy pierścienie naraz — mały, średni i duży. Wytęż szare komórki i odpowiednio połącz wszystkie elementy układanki.

Twoim celem jest ułożenie rzędu trzech pierścieni w tym samym kolorze — pionowo, poziomo lub na ukos, albo zebranie wszystkich trzech rozmiarów na jednym polu. Proste? Nie do końca — pierścienie nie zawsze pojawiają się pojedynczo. W dodatku kolejne otrzymywane zestawy potrafią nieźle pokrzyżować plany…

Może Ci się spodobać także: „ColorFold” – papierowe łamigłówki i arcydzieła w jednym

Obejrzyj gameplaya:

Rings. to gra, która wymaga zarówno umiejętności przewidywania, jak i gotowości do szybkiej reakcji. Od porażki lub wygranej dzieli Cię czasem zaledwie jeden ruch, dlatego przygotuj się na naprzemienne momenty rozpaczy i wielkiego triumfu. Oraz na ciągły niedosyt.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska