„Tennis Clash” i „Meditopia” z niespodzianką w sklepie App Store

W piątek 27 grudnia pojawiła się już czwarta świąteczna niespodzianka w sklepie App Store – tym razem są to zniżki w aplikacjach „Tennis Clash” oraz Meditopia”.

Świąteczne niespodzianki w sklepie App Store z 27 grudnia 2019
Świąteczne niespodzianki w sklepie App Store z 27 grudnia 2019

W sklepie App Store trwa jeszcze świąteczny nastrój – codziennie od wigilii aż do niedzieli 29 grudnia Apple zamieszcza dwa tytuły z kategorii gier i aplikacji mobilnych, w których użytkownicy mogą znaleźć specjalne oferty promocyjne z okazji świąt. Są to zniżki, dodatkowe pakiety i inne dodatkowe atrakcje w popularnych tytułach. Wczoraj Apple zapakowało wirtualne prezenty w „Trivia Crack 2” oraz „Papumba”, a dzisiejsze niespodzianki umieszczono w Tennis Clash oraz Meditopia.

Tennis Clash – gem, set i mecz

Tennis Clash: Game of Champions po mistrzowskuserwuje wszystkie wyzwania i radości wiążące się z grą w tenisa.

Rozgrywka jest szalenie intuicyjna — zanim się zorientujesz, już będziesz zagrywać smecze i zdobywać punkty. To Twoja szansa, by zająć się profesjonalną grą, nie męcząc się przy tym tak bardzo jak zawodnicy grający na prawdziwym korcie.

Niespodzianka App Store (27 grudnia): Tennis Clash
Niespodzianka App Store (27 grudnia): Tennis Clash

Nie spóźnij się na dzisiejszy mecz! Tylko dziś Tennis Clashoferuje 50% zniżki na pakiet startowy („Starter Pack”) zawierający wspaniałą wielką torbę („Grand Bag”), 25 000 monet i 300 klejnotów.

Zajmij pozycję przy linii końcowej — szykuje się pojedynek wszech czasów.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Meditopia – ciesz się chwilą dzięki medytacji, odgłosom przyrody i muzyce

Uważność, medytacja i ćwiczenia oddechowe to sprawdzone sposoby na poprawę samopoczucia, które znajdziesz w aplikacji Meditopia: Self-Care.

Wybieraj spośród niezwykle bogatej oferty kojących sesji, aby wprowadzić do swego codziennego życia aurę spokoju, obniżyć poziom stresu i poprawić jakość snu.

Z okazji nadchodzącego roku 2020 Meditopia oferuje Ci 50% zniżki na roczną subskrypcję, dzięki której z łatwością wypracujesz swoje własne sposoby na relaks. Nie przegap — oferta obowiązuje wyłącznie dziś!

Niespodzianka App Store (27 grudnia): Meditopia
Niespodzianka App Store (27 grudnia): Meditopia

Weź głęboki oddech i rozpocznij nowy rok z pozytywnym nastawieniem.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store