Konto w PKO BP z miesięcznym dostępem do HBO GO

W banku PKO BP trwa promocja kont osobistych „Serialowy miesiąc z PKO Bankiem Polskim”, w ramach której możesz odebrać bezpłatny miesięczny dostęp do serwisu streamingowego HBO GO.

Serialowy miesiąc w PKO Banku Polskim – promocja dostępu do HBO GO

Kod promocyjny z miesięcznym (lub 37-dniowym, jeśli rejestrujesz się do serwisu HBO GO po raz pierwszy) dostępem do HBO GO przyznany zostanie 12 tys. pierwszym osobom, które założą jedno z kont w PKO BP: PKO Konto za Zero, PKO Konto za Zero Rodzina 500+, PKO Konto dla Młodych, PKO Konto bez Granic lub Konto indywidualne Inteligo.

Kod pojawi się w aplikacji IKO najpóźniej 30 dni od spełnienia warunków promocji, dlatego upewnij się, że na dzień otrzymania nagrody masz aktywną aplikację mobilną IKO. Jeśli nie chcesz dłużej korzystać z HBO GO bez dodatkowych opłat, musisz wypowiedzieć umowę HBO w czasie 30 lub 37 dni dostępu do usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej lub o ile HBO oferuje taką możliwość, za pośrednictwem strony hbogo.pl/contact.

W promocji mogą brać udział osoby pełnoletnie, które nie miały indywidualnego konta w PKO Banku Polskim od 1 lipca 2018 roku do czasu rozpoczęcia promocji, czyli od 18 grudnia 2018 roku. Promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania puli kodów promocyjnych.

Sprawdź także nasz ranking 10 najlepszych seriali, które zadebiutowały w 2019 roku? Wśród dziesięciu najlepszych znalazły się aż 4 tytuły z platformy HBO GO!

TOP 10 seriali 2019 roku, które warto obejrzeć [ranking]

Jak odebrać kod dostępu na 30 dni do HBO GO bez dodatkowych opłat w ramach serialowego miesiąca PKO BP?

  1. Zarejestruj się w promocji do 31.01.2020 roku.
  2. Otwórz jedno z kont: PKO Konto za Zero, PKO Konto za Zero Rodzina 500+, PKO Konto dla Młodych, PKO Konto bez Granic, Konto indywidualne Inteligo.
  3. W ciągu 30 dni od podpisania umowy zrób:
    • min. 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową  do konta na łączną kwotę co najmniej 100 zł w sklepach stacjonarnych i internetowych,
    • min. 1 transakcję aplikacją mobilną IKO na łączną kwotę co najmniej 40 zł rozumianą jako przelew zwykły (z wyłączeniem przelewu własnego w PKO Bank Polski), przelew walutowy lub zakupy z kodem BLIK w sklepach stacjonarnych i internetowych.
  4. Spełnij pozostałe warunki, o których mowa w regulaminie promocji „Serialowy miesiąc z PKO Bankiem Polskim” (PDF).

Organizatorem promocji jest PKO Bank Polski.

źródło: PKO BP