Środowe niespodzianki w „Clash Royale” i „Smule”

W świąteczną środę App Store dodał niespodzianki do gry mobilnej „Clash Royale” oraz aplikacji „Smule”.

Świąteczne niespodzianki w sklepie App Store z 25 grudnia 2019
Świąteczne niespodzianki w sklepie App Store z 25 grudnia 2019

Po wczorajszych ofertach specjalnych w „Looney Tunes™ World of Mayhem” i „Canvie” w środę 25 grudnia Apple przygotowało niespodzianki w grze Clash Royale oraz aplikacji muzycznej Smule.

W „Clash Royale” czekają na Ciebie złoto, klejnoty i nowe karty

Wspaniałe połączenie gatunku tower defence, strategii i karcianki zapewniło Clash Royale miejsce wśród najpopularniejszych gier w App Store, a ciągłe nowości utrzymują tytuł na fali.

Tylko dziś w Clash Royale wszystkie pakiety zawierają cztery razy więcej klejnotów, złota i skrzyń — w niezmienionej cenie! A do tego w grze pojawiła się nowa karta, którą zdecydowanie warto mieć w swojej kolekcji.

To najlepszy moment, aby dołączyć do grona królów i wkroczyć na arenę.

Niespodzianka App Store (25 grudnia): Clash Royale

Pobierz ze swojego sklepu z aplikacjami:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Odkryj w sobie gwiazdę muzyki ze „Smule”

Zdarza Ci się marzyć o występach karaoke w towarzystwie ulubionej gwiazdy? Dzięki Smule – The Social Singing App to nie tylko możliwe, ale wręcz banalnie proste.

Wyszukaj w aplikacji interesującego Cię artystę, nagraj film z Waszym występem w duecie, a następnie podziel się nim ze społecznością! Jeśli wolisz możesz śpiewać i nagrywać ulubione piosenki solo lub z innym użytkownikiem Smule.

Chcesz, by Twoja przygoda z karaoke była jeszcze przyjemniejsza? Tylko dziś możesz skorzystać z wyjątkowej oferty i kupić dowolny rodzaj subskrypcji Smule 50% taniej. Ale to nie wszystko: otrzymasz również 50% zniżki na prezenty dla innych użytkowników aplikacji.

Niespodzianka App Store (25 grudnia): Smule

Łapiesz się na tym, że zaczynasz nucić, a nogi same wystukują rytm? Doskonale się składa – przecież lada chwila sylwester!

Pobierz ze swojego sklepu z aplikacjami:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store