W sieci Play wesprzesz 28. Finał WOŚP przez Play24!

Play rozpoczęło już swoje działania wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – za terminowe opłacanie faktur i doładowania klienci przyczyniają się do zwiększenia kwoty na 28. Finał WOŚP!

Wszystkie kciuki w górę w aplikacji Play24 dla WOŚP
Wszystkie kciuki w górę w aplikacji Play24! dla 28. Finału WOŚP

Operator komórkowy już rozpoczyna działania wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (WOŚP 2020), uruchamiając w swojej aplikacji mobilnej Play24 nową akcję.

Każdy klient Play może „przekazać swoje kciuki” w górę za pomocą kilku czynności, a operator zamieni je na pieniądze, które przekaże na rzecz WOŚP.

Zliczane są każde opłacenia faktur lub doładowanie konta bezpośrednio za pomocą aplikacji Play24. Następnie przeliczane są na konkretne środki, które zostaną przekazane na konto Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Zobacz również:

Aukcje 28. finału WOŚP ❤️ już grają na Allegro

Swoje kciuki „przekazali” Twórcy z #teamplay, którzy już grają razem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!  Po przekroczeniu progów: 100 000, 200 000, 400 000 transakcji, teamPlay wykona specjalne wyzwania, by jeszcze bardziej zachęcić Was do akcji charytatywnej!

Jak przyczynić się do akcji wspierające WOŚP w aplikacji mobilnej Play24!?

  • Doładuj konto dowolną kwotą w aplikacji.
  • 100% doładowania trafi do Ciebie.
  • Play przekaże 1 zł na 28 Finał WOŚP za każde Twoje doładowanie.
Zrzuty ekrany z aplikacji Play24: akcja Play dla WOŚP!
Wszystkie kciuki w górę w aplikacji Play24!

Do akcji przyłączyli się: Człowiek Warga, Red Lipstick Monster, Izak, Rezi, Blowek, Martin Stankiewicz, Gimper, Paulina z Mówiąc Inaczej, Ence i wiele, wiele innych.

Więcej o akcji „Wszystkie kciuki na Play24” dowiecie się na stronie playdlawosp.pl.

źródło: Blog Play