W Orange możesz aktywować błyskawiczne doładowania

Dzięki błyskawicznym doładowaniom w Orange na kartę zapłacisz jednym kliknięciem kodem BLIK lub podpiętą kartą płatniczą, bez przekierowania do serwisu transakcyjnego banku.

Błyskawiczne doładowanie telefonu na kartę w Orange (karty płatnicze lub BLIK)
Błyskawiczne doładowanie telefonu na kartę w Orange (karty płatnicze lub BLIK)

W Orange na kartę można już skorzystać z nowej usługi Błyskawiczne doładowanie, która znacznie przyspiesza i ułatwia proces zasilania konta użytkownika. Uruchomienie usługi wymaga założenia konta w serwisie doladowania.orange.pl oraz zapamiętania danych karty płatniczej lub kodu BLIK podczas pierwszego doładowania.

Po aktywacji usługi kolejna transakcja przebiega w tle, nie wymaga przechodzenia do systemu banku, a całość trwa kilka sekund. Przy kolejnych doładowaniach wystarczy zalogować się na konto, wybrać numer telefonu i kwotę doładowania, a następnie kliknąć przycisk „BŁYSKAWICZNE DOŁADOWANIE”. Na koniec otrzymasz na e-mail potwierdzenie transakcji.

Przy płatności BLIKiem należy zapamiętać kod w serwisie transakcyjnym oraz zapisać adres sklepu, czyli doladowania.orange.pl w aplikacji mobilnej banku, z której pozyskano kod BLIK. W serwisie znajdziesz instrukcję ułatwiającą aktywację usługi: Błyskawiczne Doładowanie.

Sprawdź także:

eSIM dla Apple Watcha w Orange Flex

Instrukcja krok po kroku jak podpiąć BLIKa lub kartę płatniczą do usługi Błyskawicznego doładowania w Orange na kartę?

 1. Zarejestruj się i zaloguj na doladowania.orange.pl.
  Aby zacząć korzystać z Błyskawicznego doładowania zarejestruj się i pamiętaj o zalogowaniu zawsze, gdy będziesz korzystać z usługi szybkiego doładowania.
 2. Podepnij BLIKa lub kartę płatniczą
  • Błyskawiczne doładowanie BLIKiem
   Zaloguj się a następnie wybierz numer, który chcesz doładować oraz kwotę doładowania.Użyj kodu BLIK i zaznacz zgodę na zapamiętanie formy płatności (Dane BLIK będą bezpiecznie przechowywane na Twoim koncie). 

   Błyskawiczne doładowanie w Orange na kartę (BLIK)

  • Błyskawiczne doładowanie kartą płatniczą
   Zaloguj się a następnie wybierz numer, który chcesz doładować oraz kwotę doładowania. Dodaj kartę płatniczą – uzupełnij formularz i zaznacz zgodę na zapamiętanie tej formy płatności (dane karty użytej będą bezpiecznie przechowywane na Twoim koncie).Błyskawiczne doładowanie w Orange na kartę (karta płatnicza)
 3. Doładuj telefon
  Gdy masz zapamiętany BLIK lub kartę płatniczą doładowanie trwa tylko kilka sekund, a dodatkowo zawsze otrzymasz 5 GB.

Kolejne doładowanie zrealizujesz w kilka sekund – po zalogowaniu, wybraniu numeru i kwoty doładowania – płatność zatwierdzisz przyciskiem „BŁYSKAWICZNE DOŁADOWANIE”.

Korzystanie z usługi nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Usługa Błyskawiczne doładowanie powstała we współpracy z Blue Media.

źródło: informacja prasowa