SkyCash zwróci Ci 25 zł za bilety PKP IC oaz Polregio

Najnowsza promocja SkyCash ze zwrotem pieniędzy za bilet PKP IC i Polregio przy płatności portfelem Masterpass potrwa do 7 stycznia 2020 r.

Promocja na zwrot za bilety komunikacji miejskiej zakupionych w aplikacji Skycash

Jeżeli jedziesz na święta do rodziny, teściów, przyjaciół czy dzieci pociągiem PKP IC lub Polregio, to możesz skorzystać z promocji na zwrot 25 zł przy zakupie biletu przez aplikację mobilną SkyCash.

Promocja trwa od piątku 20 grudnia do 7 stycznia 2020 roku (lub do wyczerpania środków przeznaczonych na promocję), a zwrot przysługuje za pierwszy zakup dowolnej liczby biletów na przejazd pociągami PKP Intercity lub Polregio.

Jedyny warunek to posiadanie karty MasterCard lub Maestro w aktywnym portfelu Masterpass. Portfel można aktywować w kilka chwil, w każdym momencie. Do portfela Masterpass możesz dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa, jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCarda.

Jeśli nie wyjazd na święta, to może sylwestrowa podróż? Niezależnie od tego gdzie się wybierasz, pieniądze wrócą na Twoją kartę.

Zobacz również:

Skycash zwróci kasę za 3 bilety komunikacji miejskiej zakupione w aplikacji

Jak wziąć udział w promocji SkyCash?

Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór portfela Masterpass jako metody płatności w aplikacji SkyCash. Po dokonaniu pierwszej transakcji (zakup biletu na pociąg wybranego przewoźnika), zostanie naliczony zwrot.

Maksymalny zwrot wynosi 25 zł, co oznacza, że jeśli wartość transkacji przekroczy kwotę 25 zł, zwrot jaki trafi do użytkownika będzie równy 25 zł. Jeżeli wartość transakcji będzie niższa niż 25 zł, użytkownik otrzyma odpowiednio niższy zwrot (nie większy, niż wartość transakcji).

Z promocji skorzystać można tylko jeden raz.

Zwrot pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 14 dni. Promocja przeznaczona jest tylko dla posiadaczy kart Mastercard i Maestro, zarejestrowanych w portfelu Masterpass. Sprawdź regulamin promocji.

Jak aktywować portfel Masterpass?

Na erkanie głównym aplikacji mobilnej SkyCash wybierz Twoje karty płatnicze. Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2, aby zweryfikować, czy rzeczywiście jesteśmy właścicielami dodawanej karty.

Aplikację SkyCash pobierzesz ze sklepu App Store lub Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa