„Little America” będzie świetną odskocznią od amerykańskiej polityki

Zobacz pierwszy zwiastun antologii „Little America”, która pojawi sie w serwisie streamingowym Apple TV+ 17 stycznia 2020 roku.

„Little America” na Apple TV+ w styczniu 2020 r.

Pierwszy zwiastun Little America, antologii Apple’a poruszającej temat imigrantów, jest już dostępny i może to być tylko antidotum, którego potrzebują Amerykanie na te szalenie dzielące dni impeachmentu.

Po nieco ponad dwóch minutach zwiastuna, Little America zaczyna się od dyskusji przy okrągłym stole wśród imigrantów z różnych narodów, którzy rozmawiają o sprawach, które można zobaczyć tylko w Ameryce. Nastepnie widzimy urywki z ośmiu różnych odcinków, które pokazują wyjątkowość wszystkich historii imigrantów.

Little America, współtworzona przez Kumail Nanjiani i Emily Gordon z Big Sick, „wykracza poza nagłówki gazet, aby ożywić śmieszne, romantyczne, serdeczne i zaskakujące historie imigrantów w Ameryce”. Debiut pierwszego sezonu w Apple TV+ 17 stycznia 2020 roku. Apple wyda także drugi sezon.

Sprawdź także:

Serial „Visible” na Apple TV+ o roli ruchu LGBTQ w telewizji

Pierwszy sezon „Little America” ??

Pierwszy sezon będzie się składał z ośmiu odcinków trwających 30 minut. Lee Eisenberg z The Office napisał scenariusz zainspirowany prawdziwymi historiami opublikowanymi w Epic Magazine. Wśród obsady znaleźli się Zachary Quinto, Jearnest Corchado, John Ortiz, Angela Lin, Kai To, Sophia Xu, Shaun Toub, Shila Vosough Ommi, Eshan Inamdar, Priyanka Bose i Conphidance.

Little America będzie pierwszą serią antologii na Apple TV+. Steven Spielberg pracuje nad odrodzeniem swojej serii antologii science fiction Amazing Stories dla Apple TV+, ale nie ma jeszcze daty premiery. Apple TV+ powoli dodaje nowe treści od momentu uruchomienia usługi w zeszłym miesiącu. Truth Be Told i serial M. Night Shyamalan Servant zostały niedawno dodane do nominowanego do Złotego Globu The Morning Show, See, For All Mankind i Dickinson.

źródło: Apple via Cult of Mac