Mobilny rollercoaster w grze „Thrill Rush Theme Park”

Potrzebujesz zastrzyku adrenaliny? Z Thrill Rush Theme Park przeżyjesz prawdziwą karuzelę wrażeń! Na samą myśl o przejażdżce wagonikiem tej szalonej kolejki górskiej aż włosy stają dęba.

Thrill Rush Theme Park

W sequelu zwariowanego hitu Uphill Rush miejsce zjeżdżalni wodnych zajął rollercoaster, na którym nie obowiązują absolutnie żadne prawa fizyki.

Wskocz do wagonika i śmigaj z zawrotną prędkością, zbierając monety na trasach pełnych pętli i przeszkód. Do sterowania wystarczy użyć wyświetlonych na ekranie strzałek.

Wszystko idzie gładko, dopóki koła mkną po torze. Sprawy komplikują się jednak, gdy na horyzoncie pojawia się przepaść albo rampa — podczas takiego skoku serce może podejść do gardła. Kiedy już wzbijesz się w powietrze, balansuj wagonikiem, aby bezpiecznie wylądować na czterech kółkach. Wystarczy małe przechylenie i wywrotka gotowa! I pamiętaj, zegar tyka — każda przejażdżka to także wyścig z czasem.

Przeczytaj także:

„Zarsthor” asteroidy i kosmiczna strzelanka na Androida

W Thrill Rush jazda po pętli to dopiero początek zabawy

We wczesnych etapach gry możesz cały czas wciskać gaz do dechy — nie musisz zastanawiać się, czy nie jedziesz za szybko. Jednak po jakimś czasie trasy zaczną wymagać taktycznego myślenia, a bez stałej kontroli prędkości wagonika nie uda Ci się dotrzeć do mety.

Nawet jeśli opanujesz już jakąś trasę do perfekcji, to nie koniec zabawy — warto na nią wrócić, żeby zebrać wszystkie monety i diamenty, które wymienisz na przydatne ulepszenia.

Najważniejsze funkcje gry mobilnej „Thrill Rush Theme Park”:

  • 2 fantastyczne światy z parkiem rozrywki.
  • Ekstremalne kolejki górskie.
  • Ponad 40 pojazdów w kolejkach górskich, tj. jednorożec, czołg, biedronka, pies czy delfin.
  • Ponad 25 śmiesznych kostiumów, tj. pirat, anioł, żołnierz, chłopiec lub dziewczyna z USA.
  • Stwórz własną zawartość w edytorze poziomów.
  • Zostań najlepszym graczem i uplasuj się na szczycie rankingu, wygrywając śmieszne kostiumy i pojazdy.
  • Graj offline, nie potrzebujesz Wi-Fi!
  • Superszybka gra wyścigowa dla fanów parków rozrywki i kolejek górskich.

Odczuwasz głód wrażeń? Wagoniki kolejki górskiej w Thrill Rush czekają. Pamiętaj tylko, że po takiej przejażdżce jazda zwykłym rollercoasterem już nigdy nie będzie taka sama!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródła: App Store i Google Play