Już pół miliona klientów Orange TV – z tej okazji prezenty!

Orange zaprasza do świętowania pół miliona klientów kablowej Telewizji Orange i w prezencie odkodowuje Pakiet Komfortowy dla wszystkich do 7 stycznia 2020 roku.

Pół miliona klientów Orange TV

Pod koniec listopada operator informował, że z Orange Światłowodu korzysta już pół miliona użytkowników, a teraz osiągnięto kolejny kamień milowy – 0,5 mln klientów kablowej Telewizji Orange (IPTV) i 100 tys. korzystających z usługi Multiroom!

Z tej okazji, a także zbliżających się świąt, Orange odkodowało wszystkim klientom Orange TV dostęp do Pakietu Komfortowego, który będzie otwarty od 5 grudnia 2019 r. do 7 stycznia 2020 r.

Na Pakiet Komfortowy składają się 43 kanały w tym 28 HD m.in. kanały filmowe takie jak np. AXN Black, Na AXN White, Epic Drama HD, FOX Comedy HD czy też z kategorii edukacyjnej Discovery Historia, National Geographic Wild HD. Dla dzieci znajdziemy takie kanały jak Cbeebies, Boomerang HD, Nicktoons HD – najnowszy kanał z rodziny Nickelodeon. Nie brakuje w tym pakiecie też czegoś dla miłośników muzyki a szczególnie takich kanałów jak MTV Dance, MTV Rock, Classic 1 oraz VH1.

Telewizja Orange to nie tylko tradycyjne kanały telewizyjne, to także wypożyczalnia filmów w serwisach VOD oraz mobilny dostęp do treści w Orange TV Go. Pod względem liczby programów oferta telewizji Orange jest bardzo szeroka. Już w najtańszym Pakiecie Optymalnym jest dostępnych ponad 100 kanałów, w tym ponad 50 w jakości HD. Rozbudowując ofertę o dostępne pakiety dodatkowe, lista kanałów w Telewizji Orange może liczyć nawet 180 pozycji.

Może Cię zainteresować także:

Jaki wybrać internet do domu? – ranking ofert

Konkurs z Pakietem Komfortowym

Oprócz dostępu do Pakietu Komfortowego, Orange przygotował też mały konkurs. Sześć osób, które napisze jakie programy telewizyjne lubi oglądać i dlaczego, otrzyma pakiet gadżetów od National Geografic, kanału History czy Disney Chanel Junior m.in. koszulki polo, notesy czy kolorowanki. Zgłaszać można się do końca dnia (6 grudnia 2019 r.) – więcej na Blogu Orange.

źródło: Blog Orange